Niebawem bedziemy mieli okazję przeczytać zeszyty październikowe, a oto komiksy Star Wars na listopad zapowiedziane przez Marvela.

4 listopada

Star Wars #8

Okładka komiksu Star Wars #8

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki:
 Ramon Rosanas
Okładka:
 Carlo Pagulayan
Oficjalny opis:
 By ucieć z imperialnej pułapki, Rebelianci zastawić muszą własną. Co napędza komandor Zahrę i jej rządzę zemsty na Lei Organie. Ten mroczny sekret ujawniony zostanie już w tym numerze. A czwara i siódma rebeliancka dywizja zapłacą za to cenę

11 listopada

Darth Vader #7

Okładka komiksu Darth Vader #7

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffaele Ienco
Okładka: Daniel Acuna
Oficjalny opis: Pokiereszowany i złamany karą za swe nieposłuszeństwo wobec Imperatora, ale także targany pragnieniem zemsty, Vader przemierza Mustafar. Ale czy uda mu się przeżyć atak pewnego tajemniczego sithowskiego zabójcy? I jak zmieni się jego świat, gdy pozna największy sekret swego wroga?

18 listopada

Bounty Hunters #7

Okładka komiksu Bounty Hunters #7

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Lee Bermejo
Oficjalny opis: Ciężko ranny Valance spotyka swą dawno utraconą miłość w tajnej rebelianckiej bazie. Ale kłopoty deptają mu po piętach. Zuckuss i 4-LOM, najbardziej niebezpieczny duet łowców nagród w galaktyce, są coraz bliżej, gotowi schwytać swój cel żywy lub martwy. Do tego mają ze sobą armię droidów bojowych. Jeśli Valance chce mieć szansę na ucieczkę, będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

25 listopada

Doctor Aphra #6

Okładka komiksu Doctor Aphra #6

Scenariusz: Alyssa Wong
Rysunki: Ray-Anthony Height
Okładka: Leinil Francis Yu
Oficjalny opis: Ktoś złowrogi wyznaczył nagrodę za głowę doktor Aphry, a był to nie kto inny, niż Domina Tagge. Teraz Aphra nie może opędzić się od czychających na nią na każdym kroku łówców nagród. A jedną z nich jest Sana Starros, dla której jest to sprawa osobista. A skoro Aphra nie jest w stanie przechytrzyć Dominy, ani uciec przed Saną, to co jej pozostaje?

Tak właśnie prezentują się komiksy Star Wars na listopad 2020, a przynajmniej ich zapowiedzi. Bardzo cieszy nas, że przynajmniej w tej części odległej galaktyki, sytuacja zaczyna już wracać do normy. Aczkolwiek pora już chyba najwyższa na jakieś nowe tytuły i mini serie.

Źródło: link.