Wygląda na to, że w najbliższym czasie Temuera Morrison będzie bardzo zajęty. W 2. sezonie The Mandalorian ma on się pojawić jako Rex, a także, być może, Boba Fett, ale na tym nie koniec, bo wcielanie się w setki tysięcy postaci ma jak widać swoje plusy.

Temuera Morrison jako Cody?

Otóż pojawiły się informacje (ich źródłem jest Kessel Run Transmissions), że w serialu (a może miniserialu?) o Obi-Wanie nowozelandzki aktor powróci do roli komandora Codiego.

Na tym etapie nie wiadomo jeszcze, czy Cody byłby częścią imperialnych sił tropiących mistrza Kenobiego, czy też pojawiłby się w retrospekcjach z okresu Wojen klonów. Która opcja podobałaby wam się bardziej?

Inne doniesienia

Wśród innych doniesień KRT na temat serialu, potwierdzenie znalazły wcześniejsze przecieki na temat udziału Haydena Christensena. Pojawiać ma się on w scenach retrospekcji (w całym serialu ma ich być całkiem sporo) z Wojen klonów i nosić będzie typową dla tego okresu zbroję.

Nowa fabuła (przypomnijmy, że jakiś czas temu nastąpiła zmiana na stanowisku scenarzysty, gdyż historia ponoć zbytnio przypominała to, co widzieliśmy w The Mandalorian) skupiać się ma na imperialnych poszukiwaniach Obi-Wana, którymi to poszukiwaniami, co oczywiste, żywotnie zaintesowany jest Darth Vader.

Więcej o nadchodzacym serialu

A oto inne wieści o serialowym Obi-Wanie:

Źródło: link.