Na oficjalnej stronie EA pojawiły się lokalizacje, które gracze odwiedzać będą podczas zmagań w Star Wars: Squadrons. Większość z nich to miejsca i planety zupełnie nowe, ale rzucać mogą nieco światła na fabułę gry.

Lokalizacje gry Star Wars: Squadrons

Oto one:

Yavin Prime

Znajdujący się na terytorium Zewnętrznych Rubieży, Yavin Prime to wielki gazowy olbrzym. Jeden z jego księżyców, Yavin 4, był siedzibą rebeliantów i wciąż pozostaje ważną lokacją dla Nowej Republiki.

Esseles

Znajdujący się w pobliżu przestrzeni kosmicznej Nowej Republiki, Esseles jest od ponad dekady pod kontrolą Imperium. Lodowy pierścień Esseles skrywa stację nasłuchową Imperium, którą Nowa Republika chce za wszelką cenę zniszczyć.

Stocznie Nadiri

Stocznie Nadiri to fabryka statków ukryta głęboko w sektorze Bormea, na obrzeżach Mgławicy Ringali. Nowa Republika będzie bronić stoczni za wszelką cenę.

Sissubo

Sissubo to siódma planeta systemu Chandrila w sektorze Bormea. Otoczona resztkami przetworzonych statków Imperium, będąca częścią Projektu Starhawk planeta Sissubo i znajdujące się wokół niej pole odłamków stanowi zagrożenie dla każdego wlatującego tam dużego okrętu.

Galitan

Galitan to odległy księżyc w niebezpieczniej, ale pięknej Mgławicy Ringali. Siły burzliwej mgławicy roztrzaskały księżyc w pole wciąż żarzących się asteroidów.

Otchłań Zavian

Otchłań Zavian to niebezpieczna strefa przestrzeni kosmicznej w Obszarze Ekspansji. Pełna jest asteroid naładowanych elektrycznie przez otaczającą ją burzę oraz wraki okrętów, które odważyły się tam wlecieć.

A tutaj jeszcze mała galeria poszczególnych lokalizacji:

I jak podobają wam się takie miejscówki?

WIĘCEJ O STAR WARS: SQUADRONS

Ciekawi nowej gry? Zachęcamy do przeczytania także tych artykułów:

Źródło: link.