W ostatnich dniach sporo mówiło się o potencjalnych spin-offach „Wojen klonów” i o tym, kto miałby być jego bohaterem czy bohaterami. Teorii było przynajmniej kilka, ale w ostatnich dniach Noah Outlaw (którego doniesienia często okazują się prawdziwe) potwierdził jedną z nich.

The Bad Batch bohaterami spin-offu

Według niego rzeczony spin-off (który sam w sobie przez wielu uznawany jest za rzecz niemal pewną) skupiać miałby się na oddziale zwanym Bad Batch, na którym skupiały się pierwsze cztery odcinki 7. sezonu Wojen klonów. W serialu powróciliby oczywiście Hunter, Crosshair, Tech, Wrecker, a także ich najnowszy nabytek, Echo, a akcja rozgrywałaby się po wydarzeniach ostatniego sezonu TCW, a zatem po oblężeniu Mandalory i rozkazie 66.

Jest to o tyle zastanawiające, że nic nie wiemy, aby „wadliwe” klony miały pozbyć się swych chipów, więc serial musiałby opowiadać historię z imperialnej perspektywy i skupić się na przykład na polowaniu na ocalałych Jedi i Padawanów. A może twórcy mają zupełnie inny pomysł na fabułę.

Jedno jest jednak pewne, nas pomysł spin-offu nie przekonuje, bo uważamy, że ani ten okres, ani przede wszystkim Ci bohaterowie, potrzebowali kolejnych historii. Od odgrzewanych, klonowanych kotletów, znacznie bardziej interesuje nas kontynuacja Rebeliantów i poznanie dalszych losów Ezry i przede wszystkim Thrawna.

A jakie jest wasze zdanie? Uważacie, że spin-off Wojen klonów jest potrzebny?

Oczywiście raz jeszcze przypominamy, że na chwilę obecną powyższe informacje, to nic innego, jak niepotwierdzone plotki, które mogą nigdy nie znaleźć potwierdzenia, dlatego podchodzić należy do nich z pewnym dystansem.

Źródło: link.