Wygląda na to, że studio EA wreszcie posłuchało fanów! Dostaliśmy pierwszy screen z rozgrywki i okazuje się, że klony w Star Wars: Battlefront 2 będą naprawdę odgrywać ważną rolę!

Klony w Star Wars: Battlefront 2

Screen z gry Star Wars: Battlefront 2

Na grafice widzimy Heavy Troopera z blasterem DC-15. Opis tej klasy żołnierza brzmi następująco:

Defensywny Heavy Trooper używa tarczy i mobilnych ciężkich dział, aby bronić i trzymać obiekty przed hordami wrogów.

Ten klon na wyposażeniu ma osobistą tarczę oraz detonitowy ładunek. Ta klasa klona prawdopodobnie ma za zadanie osłaniać bazę lub jakiś punkt podczas rozgrywki. Z załączonej grafiki poznaliśmy również klasy postaci, które będą dostępne do wyboru po stronie Republiki, a które to dzielą się na assault trooper, heavy trooper, officer oraz specialist. Klony w Star Wars: Battlefront 2 mogą odgrywać dużą rolę, a ich zróżnicowanie może urozmaicić rozgrywkę.

Inferno Squad na Tantive IV

Jednak to nie wszystko. Dostaliśmy również dwu sekundowy film z rozgrywki! Prezentuje on członka Inferno Squad na pokładzie statku łudząco podobnego do Tantive IV – statku Księżniczki Lei z czwartego epizodu.

Co ciekawe film ten przypomina scenę z filmu Łotr 1, w której Lord Vader zabija w korytarzu Rebeliantów. Na filmie widzimy również model droida ID9, który otwiera drzwi w tym korytarzu. Ze sceny na udostępnionym gameplay’u możemy wywnioskować, że towarzyszący Iden Versio droid kompan będzie mógł w różnym stopniu wpływać na otaczający gracza świat.

Co sądzicie teraz o Star Wars: Battlefront 2? Podoba wam się pomysł na klony w Star Wars: Battlefront 2?