Zrobiliśmy sobie wolny weekend, a w między czasie już pojawiło się mnóstwo nowości związanych z debiutującym jutro (tak, to już jutro!!!) serialem.

Telewizyjne spoty #10 i #11

Na początek prezentujemy wam dwa kolejne spoty telewizyjne.

Pojawiła się też krótka zajawka sneak peeku, który pojawić ma się podczas wieczornego (czasu amerykańskiego) Monday Night Football na ESPN:

Sneak peek of The Mandalorian tonight during Monday Night Football on ESPN from r/StarWarsLeaks

Króciutkie opisy pierwszych trzech odcinków

Parę dni temu pojawiły się też bardzo krótkie opisy pierwszych trzech odcinków, które razem zdają się składać na pierwszą mini historię.

Oto one:

The Mandalorian S01E01 Mandaloriański łowca naród przyjmuje dobrze płatne zlecenie.

The Mandalorian S01E02 Cel pojmany, teraz trzeba stawić czoła konkurencji.

The Mandalorian S01E03 Poobijany Mandalorianin wraca do klienta, by odebrać nagrodę.

Nowa figurka The Black Series

Wyciekła też nowa figurka z The Black Series, która zdradziła kolejną postać, jaką zobaczymy w serialu. Jako, że jest to zupełna nowość, to ostrzegamy przez spoilerami.

Oto Heavy Infantry Mandalorian, czyli mandaloriański, ciężkozbrojny piechociarz:

Wszystko wskazuje więc na to, że tytułowy bohater nie będzie jedynym Mandalorianinem w serialu. No chyba, że niczym Iron Man, będzie miał on zbroję na każdą okazję.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że The Mandalorian jest pierwszym serialem aktorskim w uniwersum Gwiezdnych Wojen, którego premiera już 12 listopada. W tytułowej roli zobaczymy Pedro Pascala, a obsadzie są ponadto Gina Carrano (Cara Dune), Carl Weathers (Greef Carga), Giancarlo Esposito (Moff Gideon) oraz Nick Nolte, Werner Herzog, Emily Swallow, Ming-Na Wen i Omid AbtahiProducentami serialu są Jon Favreau i Dave Filoni. Ten ostatni wyreżyseruje też co najmniej jeden odcinek, podobnie jak Bryce Dallas Howard, Deborah Chow, Rick Famuyiwa i Taika Waititi.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

 

Źródło: link.