Przynajmniej dla części fanów, to serial The Mandalorian jest najbardziej wyczekiwaną premierą tego roku. My chyba jednak podpisać się pod tym nie możemy, tym bardziej na niecały tydzień przed jego debiutem, emocje sięgają niemal zenitu.

Kolejny zwiastun The Mandalorian

Tym bardziej cieszy, że dostaliśmy kolejny zwiastun, a w nim kilka nowych scen. Między innymi zobaczyliśmy kolejny fragment bójki w kantynie, a także usłyszeliśmy nowy fragment monologu Wernera Herzoga.

Zresztą zobaczcie sami:

Zwiastun po polsku

Przy okazji warto też wspomnieć, że w sieci pojawiła się oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem.

Czy oznacza to, że polscy widzowie będą w stanie legalnie oglądać serial szybciej, niż przypuszczaliśmy? Z pewnością trzymamy za to kciuki, ale uwierzymy, jak zobaczymy.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że The Mandalorian jest pierwszym serialem aktorskim w uniwersum Gwiezdnych Wojen, którego premiera już 12 listopada. W tytułowej roli zobaczymy Pedro Pascala, a obsadzie są ponadto Gina Carrano (Cara Dune), Carl Weathers (Greef Carga), Giancarlo Esposito (Moff Gideon) oraz Nick Nolte, Werner Herzog, Emily Swallow, Ming-Na Wen i Omid AbtahiProducentami serialu są Jon Favreau i Dave Filoni. Ten ostatni wyreżyseruje też co najmniej jeden odcinek, podobnie jak Bryce Dallas Howard, Deborah Chow, Rick Famuyiwa i Taika Waititi.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.