Fani z niecierpliwością czekający na serial The Mandalorian dziś nie mają powodów do narzekań. Dostaliśmy bowiem nowe plakaty skupiające się na głównych bohaterach, dostaliśmy zapowiedź nowego trailera, który pojawi się już w nocy lub wcześnie rano, ale jest też coś jeszcze.

Potężny spoiler w The Mandalorian

Otóż w artykule poświęconym działaniom marketingowym wokół platformy Disney+, The New York Times zdradził, że już w pierwszym odcinku serialu pojawi się potężny spoiler. Oczywiście w tym przypadku nie chodzi o zdradzenie fabuły, a o informacje, które wstrząsnąć mogą całym uniwersum i tym. W praktyce chodzić będzie najpewniej o ujawnienie jakiejś istotnej informacji, która do tej pory nie była znana.

Czy może chodzić o ujawnienie rasy Yody i jakieś szczegóły z jego przeszłości? Możliwe, choć ja osobiście w to wątpię. Obstawiał bym raczej, że rzecz dotyczyć może Boby Fetta, albo Sabine, bo ja wciąż po cichu liczę, że ta ostatnia gdzieś się pojawi.

Aczkolwiek co to tak naprawdę będzie dowiemy się najpewniej dopiero 12 listopada, bo, i tutaj kolejna ciekawostka, nie odbędą się żadne pokazy odcinka dla prasy. W ten sposób studio chce uniknąć wszelkich wycieków. Takie podejście daje nadzieję, że informacje, które zostaną zdradzone mogą być naprawdę znaczące.

Nowe plakaty

A tutaj wspomniane na początku nowe plakaty:

Wielkiego „wow” może nie ma, ale spójna stylistyka i swoisty minimalizm tworzą tutaj świetny klimat, więc jesteśmy zdecydowanie na tak.

THE MANDALORIAN

Przypomnijmy, że The Mandalorian jest pierwszym serialem aktorskim w uniwersum Gwiezdnych Wojen. W tytułowej roli zobaczymy Pedro Pascala, a obsadzie są ponadto Gina Carrano (Cara Dune), Carl Weathers (Greef Carga), Giancarlo Esposito (Moff Gideon) oraz Nick Nolte, Werner Herzog, Emily Swallow, Ming-Na Wen i Omid AbtahiProducentami serialu są Jon Favreau i Dave Filoni. Ten ostatni wyreżyseruje też co najmniej jeden odcinek, podobnie jak Bryce Dallas Howard, Deborah Chow, Rick Famuyiwa i Taika Waititi.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.