LEGO zapowiedziało właśnie nowy zestaw, który poszerzy linię Ultimate Collector Series. Oto…

Ultimate Collector Series Imperial Star Destroyer

Trzeba przyznać, że Devastator, bo to właśnie ten niszczyciel został tutaj odwzorowany, wygląda wspaniale. Towarzyszy mu nawet malutki model Tantiva IV, który na którego pokładzie uciekała księżniczka Leia, a który pochwycony został nad Tatooine.

Oto podstawowe informacje na temat zestawu:

Numer zestawu: 75252

Ilość klocków: 4784

Minifigurki: Imperialny oficer oraz Imperialny załogant

Wymiary (na podstawce): 44cm (wysokość) x 110cm (długość) x 66cm (szerokość).

Cena: 3100zł

Data premiery: 1.10.2019

Jak więc widać, ten kolos, jak zresztą i inne zestawy z serii Ultimate Collector Series nie należy do tanich, ale i tak pewnie chętnych na jego zakup nie zabraknie.

Oficjalny opis

Mamy też oficjalny opis zestawu:

Zbuduj i eksponuj legendę Imperium Galaktycznego — niszczyciela Devastatora. Model 75252 Gwiezdny Niszczyciel Imperium z serii Ultimate Collector Series, składający się z ponad 4700 elementów LEGO®, z dbałością o szczegóły wiernie odwzorowuje swój filmowy odpowiednik ze sceny rozpoczynającej film „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”. Jest wyposażony między innymi w obrotowe miotacze, odchylany talerz radaru, olbrzymie rury wydechowe oraz ma misternie zdobioną obudowę i oczywiście odpowiednią do skali wersję ściganego statku kosmicznego Rebeliantów, Tantive IV, do zbudowania. Zestaw UCS przedstawiający epizod z galaktycznej wojny domowej, zawierający również podstawkę do ekspozycji z plakietką informacyjną i dwie minifigurki imperialne, to prawdziwa gratka dla najbardziej wymagających kolekcjonerów serii LEGO Star Wars.

Zdjęcia Ultimate Collector Series Imperial Star Destroyer

A tutaj więcej zdjęć tego wspaniałego zestawu:

 

 

 

I jak podoba wam się Devastator od LEO?

FANI LEGO?

Te artykuły też powinny was zainteresować:

 

Źródło: link.