Najnowszy The Star Wars Show jak zwykle dostarczył wielu ciekawych informacji, ale w szczególności przypaść on musiał do gustu miłośnikom kloców LEGO, zapowiedziano bowiem nowy, fantastyczny zestaw.

Zamek Vadera LEGO Star Wars

Po raz pierwszy zobaczyliśmy go w Łotrze 1, kulisy jego powstania i tajemnice z tym związane poznajemy właśnie w komiksowej serii Darth Vader, a już niedługo sami będziemy mogli go zbudować!

Zamek Vadera (75251), bo o nim oczywiście mowa będzie zestawem składającym się z z ponad tysiąca klocków (dokładnie 1060), z czego jeden zupełnie nowy, symbolizujący holokron sithów. W pudełku znajdziemy także 5 mini figurek (Darth Vader, bacta tank Darth Vader, 2x Royal Guard oraz Imperial Transport Pilot).

Gotowy zamek będzie naprawdę okazałą konstrukcją. Jego wymiary to 41x28x23 cm, a dodatkowo towarzyszyć mu będzie myśliwiec Vadera TIE Advanced o wymiarach 6x11x9 cm.

Zresztą zobaczcie sami, jak wspaniale prezentuje się ten zestaw na zdjęciach.

Zamek Vadera LEGO Star Wars – zdjęcia

Przedsprzedaż

Już wczoraj ruszyła przedsprzedaż tego wyjątkowego zestawu. Nabyć go można było za pośrednictwem Amazona, gdzie kosztuje 129,99 USD. Dziś przedsprzedaż jest też możliwa za pośrednictwem oficjalnego sklepu LEGO, gdzie zestaw kosztuje 619,99 zł. Dzięki niemu poznaliśmy też prawdopodobną datę premiery Zamku Vadera od LEGO. Nastąpić ma ona 1 grudnia. I już wiadomo, co będzie jedną z najczęściej pojawiających się pozycji w listach do św. Mikołaja.

Czy i wy napiszecie o nim w swoim liście?

Źródło: link.