Entertainment Weekly nie zwalnia tempa i znów ma dla nas nowe materiały i informacje na temat serialu The Mandalorian.

Cara i Mandalorianin

Na początek dostajemy kolejne, oficjalne zdjęcie, na którym widzimy tytułowego bohatera (Pedro Pascal) w towarzystwie Cary Dune (Gina Carano).

Przy okazji była gwiazda MMA, Gina Carano, powiedziała kilka słów o swojej bohaterce:

„Podróżowała z planety na planetę. Jest samotniczką. Jest silna. Na jednej z planet, na których się ukrywa, natrafia na Mandalorianina i jest przekonana, że jest on tam, by ją pojmać. I tak zaczyna się ich burzliwa znajomość.”

Przy okazji na zdjęciu widzimy też to, o czym mówiły wcześniejsze plotki, a mianowicie, że zbroja głównego bohatera ulegać będzie ciągłym zmianom i modyfikacjom. Wcześniej bowiem widzieliśmy w niej czerwone, czy bordowe elementy, których tutaj próżno już szukać.

Mandalorianin a Najwyższy porządek

Jenak jeszcze ciekawsza są informacje, które w rozmowie z EW zdradzili twórcy serialu, Jon Favreau oraz Dave Filoni.

Otóż okazuje się, że w serialu poruszony zostanie temat Najwyższego porządku, w szczególności jego powstania i rośnięcia w siłę. W końcu w Przebudzeniu Mocy organizacja ta jest już w pełni ukształtowana i doskonale wyposażona, a jak nie trudno się domyślić, nie sposób osiągnąć to z dnia na dzień, czy choćby z roku na rok.

Być może pojawiający się w serialu Moff Gideon (Giancarlo Esposito) będzie jednym z architektów nowej organizacji, wszam w swoim krótkim wywiadzie, kilkukrotnie zaznaczał on, że wobec braku Imperium, wielu mieszkańcom galaktyki potrzeby jest porządek. Może zatem będzie to Najwyższy porządek.

Aczkolwiek to są już tylko spekulacje, których ewentualne potwierdzenie nadejdzie pewnie dopiero wraz z premierą serialu, która nastąpi już 12 listopada na platformie Disney+.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

 

Źródło: link, link.