Przez lata mnóstwo największych, światowych marek współpracowało ze Star Wars i czerpało jego absolutnego fenomenu. Już niedługo dołączy do nich kultowy Levi’s, wraz z limitowaną kolekcją Levi’s x Star Wars z okazji premiery filmu Skywalker. Odrodzenie. Ale okazuje się, że to nie pierwsze spotkanie tych dwóch marek, ale o tym później…

Levi’s x STAR WARS

Na początek informacja prasowa dotycząca galaktycznej kolekcji:

Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery filmu Star Wars: Część IV – Nowa Nadzieja, legendarna seria filmów specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker. Odrodzenie wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucasfilm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię filmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.

Kolekcja zbiega się w czasie z premierą filmu Star Wars: Skywalker. Odrodzenie i zbudowana jest wokół kultowych postaci z oryginalnej trylogii Star Wars. Kolekcja Levi’s® x Star Wars obejmuje szereg zarówno klasycznych ikonicznych modeli Levi’s®, jaki i inspirowanych modą uliczną ulubionych krojów. Znajdą się w niej koszulki i bluzy z kapturem oraz kurtki Trucker Jacket i oczywiście jeansy. Każdy model z kolekcji zawiera ikoniczne elementy z galaktyki Star Wars – słynne archiwalne grafiki ulubionych bohaterów i statków oraz wyjątkowe elementy co-brandingu takie, jak np. skórzana wszywka Levi’s®, guziki, metki, zadrukowane kieszenie i słynne logo Levi’s®, a wszystko to w galaktycznej wersji Star Wars. Oczywiście kolekcja nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło w niej kultowych cytatów z filmów nadrukowanych lub wyhaftowanych na plecach czy rękawach. Każdy fan wyrecytuje „I am your father”, „In a galaxy far, far away…” oraz prawdopodobnie najbardziej lubiany, nieśmiertelny głos Chewbacci „GGWWWRGHH!!!!”.

Całość kolekcji dostępna będzie już od 1 listopada w sklepie online Levi’s.

A na koniec obiecana ciekawostka:

Luke Skywalker w filmach z oryginalnej trylogii nosił odzież Levi’s®, a konkretnie białe jeansy Levi’s®! Także bądźcie jak Luke.

Zdjęcia kolekcji Levi’s x STAR WARS

Na koniec kilka zdjęć z kolekcji, choć oczywiście zachęcamy was do poznania jej w całości:

I jak wam się podoba?

Źródło: link.