Najwyraźniej dzień bez kolejnych przecieków z filmu Skywalker. Odrodzenie jest dniem straconym, dlatego też portal MakingStarWars.net dba o fanów, którym nie straszne są potencjalne spoilery. I tym razem okazać się one mogą całkiem istotne, także ostrzegamy…

Pierwsza scena filmu

Pierwszy z przecieków dotyczy sceny otwierającej film The Rise of Skywalker. Otóż zaraz po „pełzających” napisać przenosimy się, prawdopodobnie, na Endor, gdzie widzimy skrzyżowane dwa niebieskie miecze świetlne. Po chwili okazuje się, że to Luke trenuje wraz z Leią, tyle tylko, że scena rozgrywa się niedługo po Powrocie Jedi, także mamy tutaj do czynienia z młodymi wersjami bliźniaków.

Retrospekcja wprowadzona została zapewne po to, by niejako „usprawiedliwić” trening Rey pod okiem generał Organy. Zresztą po pierwszej scenie szybko przenosimy się do teraźniejszości i wspomnianego treningu.

Pochodzenie Rey

Poprzednie przecieki mówiły, że na końcu filmu Rey przedstawia się jako Rey Skywalker. Okazuje się jednak, że coraz bardziej prawdopodobne jest to, że jest to jej nazwisko wybranie, a nie podyktowane więzami krwi. Jeśli byłaby ona wierna tym ostatnim, powinna przedstawiać się jako… Rey Palpatine!

Tak tak, przecieki z kilku źródeł są ponoć zgodne, że Rey okaże się wnuczką Imperatora.

Jak podoba wam się takie rozwiązanie?

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.