Nadszedł czas końca… I powrotu legendarnego antagonisty! Oficjalna strona StarWars.com udostępniła daty emisji pozostałych odcinków drugiej połowy ostatniego sezonu Rebeliantów, a wraz z nimi kilka informacji, które bez wątpienia ucieszą całe rzesze fanów. Dodatkowo opublikowany został również nowy plakat:

Harmonogram i pełnometrażowy finał Rebeliantów

  • S04E10 Jedi Night + S04E11 DUME – premiera: 19.02.2018 r.
  • S04E12 Wolves and a Door + S04E13 A World Between Worlds – premiera: 26.02.2018 r.
  • S04E14 A Fool’s Hope + S04E15 Family Reunion – and Farewell – premiera: 05.03.2018 r.

Co jednak najciekawsze, ogłoszono również, że ostatni odcinek całej serii będzie niczym pełnometrażowy film, będzie bowiem trwał aż 90 minut, co jasno daje do zrozumienia jak intensywne nas czeka zakończenie.

Wcześniej też poznaliśmy opisy pierwszych czterech odcinków drugiej części sezonu 4. Znajdziecie je tutaj>> i tutaj>>

Powrót Imperatora we własnej osobie

Każdy, kto widział zwiastun, z pewnością przyklasnął, kiedy na ekranie pojawił się Sheev Palpatine. Jeśli jednak sama jego obecność to za mało, dodatkowym i olbrzymim smaczkiem jest fakt, że głosem Imperatora przemówi sam Ian MacDiarmid! Szkocki aktor powraca tym samym do swej kultowej roli po 13 latach, kiedy to na ekranach kin pojawiła się Zemsta Sithów.

Dotychczas w serialach animowanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen głosu Lordowi Sithów użyczali Ian Abercrombie i Tim Curry w Wojnach Klonów, a także Sam Witwer w pierwszym odcinku drugiego sezonu Rebeliantów.

Źródło: link.