Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na czerwiec oraz lipiec, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na sierpień 2019 to następne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, kontynuacja Wieku Ruchu Oporu, a także nowe zeszyty mini serii TIE Fighter, Galaxy’s Edge oraz Target: Vader.

7 sierpnia

Star Wars #70

Okładka komiksu Star Wars #70

Scenariusz: Greg Pak

Rysunki: Phil Noto

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Los Rebelii wisi na włosku, dlatego nasi bohaterowie rozdzielają się, by rozstawiać wabiki i pułapki mające chronić rebeliancką flotę. Ale ich plany nagle mocno się komplikują. Czego prowincjonalny szuler może nauczyć Luke’a o Mocy? Co Han i Leia robią w apartamencie dla nowożeńców? I który słynny złoczyńca zainteresuje się w końcu poczynaniami Chewiego i Threepio?

14 sierpnia

Star Wars: Age of Resistance – Poe Dameron #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Poe Dameron #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Roman Rosanas

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Poe Dameron jest najlepszym pilotem Ruchu Oporu, ale zanim do niego dołączył, dowodził inną eskadrą. Latał dla Nowej Republiki. Ale czy latał w słusznej sprawie?

Target: Vader #2 (z 6)

Okładka komiksu Target: Vader #2 (z 6)

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Mark Laming

Okładka: Nic Klein

Oficjalny opis: Valance i Dengar tropią Vadera cały czas poszukując idealnej broni przeciw niemu. A definitywnie im się ona przyda, bo Vader ze zwierzyny robi się myśliwym.

21 sierpnia

Doctor Aphra #35

Okładka komiksu Doctor Aphra #35

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Wilton Santos & Andrea Broccardo

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Czas by doktor Aphra zajęła się tym, co umie najlepiej – dotrzymywaniem słowa, pomaganiem ludziom w potrzebie, robienie tego, co właściwe… Ludzie których próbuje wykiwać też tego nie kupują. Ale mają pecha, bo Aphra zawsze wyprzedza ich o dwa kroki. Ale pecha ma i ona, bo te kroki prowadzą wprost na Coruscant, w ręce jej dawnego wroga…

TIE Fighter #5 (z 5)

Okładka komiksu TIE Fighter #5 (z 5)

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Rogê Antônio & Juan Gedeon

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: Imperium atakuje! Jego misją jest zadanie druzgocącego ciosu Rebelii. Czy eskadra będzie w stanie tę misję wykonać? I czy przeżyją czekającą ich walkę?

28 sierpnia

Star Wars: Age of Resistance – General Hux #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – General Hux #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Generał Hux i Kylo Ren rozbijają się na odległej planecie. Bez szans na ratunek z zewnątrz zmuszeni są działać razem, by przeżyć. Ale przy są w stanie przeżyć swoje towarzystwo?

Galaxy’s Edge #5 (z 5)

Okładka komiksu Galaxy’s Edge #5 (z 5)

Scenariusz: Ethan Sacks

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Tommy Lee Edwards

Oficjalny opis: Ekipa Kedoh jest w trakcie skoku na przybytek Doka-Ondara, by ukraść jeden z najrzadszych artefaktów we wszechświecie – rękojeść osławionego Miecza Khashyun. Jednak wobec inwazji, czy przeżyją odpowiednio długo, by zdobyć swoją nagrodę?

 

Jak więc widzicie, w sierpniu także nie powinniśmy się nudzić i zdecydowanie będzie co czytać.

Źródło: link.