Już niebawem poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na lipiec oraz sierpień, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na wrzesień 2019 to następne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, kontynuacja Wieku Ruchu Oporu, a także początek mini serii stanowiącej prequel do gry Jedi: Fallen Order.

4 września

Star Wars #71

Okładka komiksu Star Wars #71

Scenariusz: Greg Pak

Rysunki: Phil Noto

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Misje naszych bohaterów zmierzające do zmylenia Imperialnej floty nie idą tak, jak planowali. Na K43 Kamienna Starszyzna bada wspomnienia Threepio. Czy może się okazać, że droid ma więcej wspólnego z kamiennym potworem, niż z człowiekiem? Na Lanz Carpo łotr bierze na siebie winę, a księżniczka walczy z samozwańcem. A na Kalakan Luke napada na bank…

Star Wars: Age of Resistance – Rose Tico #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Rose Tico #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Siostry. Przyjaciółki. Współpilotki. Kiedy dorastały, Rose i Paige Tico były dla siebie wszystkim. Ale potem Najwyższy porządek zniszczył ich cały świat. Ale teraz zobaczymy więź Rose i Paige zanim została na zawsze zniszczona.

Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple #1 (z 5)

komiksy Star Wars na wrzesień 2019

Okładka komiksu Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple #1 (z 5)

Scenariusz: Matthew Rosenberg

Rysunki: Paolo Villanelli

Okładka: Marco Chechetto

Oficjalny opis: W czasach świetności Republiki dwoje Jedi uwikła się w walkę, której nie są w stanie zrozumieć – walkę o życie.

11 września

Star Wars: Age of Resistance – Supreme Leader Snoke #1

komiksy Star Wars na wrzesień 2019

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Supreme Leader Snoke #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Najwyższy wódz Snoke rozpoczyna brutalny trening Kylo Rena. Czy uda mu się złamać swego protegowanego? A może nie docenia on syna Hana i Lei?

Doctor Aphra #36

komiksy Star Wars na wrzesień 2019

Okładka komiksu Doctor Aphra #36

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Wilton Santos

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Złowrogi propagandzista Koalicji Postępu posiada rozległą galerię imperialnych trofeów, ale dostała się tam właśnie znana złodziejka – doktor Aphra… Ale nie będzie mieć okazji niczego gwizdnąć, bo przybyła tam, by zagłębić się w sieć tajnych machinacji, w które sama się przypadkiem wplątała.

18 września

Star Wars #72

Scenariusz: Greg Pak

Rysunki: Phil Noto

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Nadchodzi czas odpowiedzi i przeznaczenia się zmienią. Podczas gdy Chewie zmaga się z nie lada dylematem moralnym, Lord Vader ujawnia swój plan wobec kamiennego ludu z planety K43. Podczas gdy Luke zastanawia się, czy zaufał właściwym osobom, Warba zdradza swoje prawdziwe pochodzenie i związki z Mocą. A gdy Leia i Dar szaleją na parkiecie, Han odkrywa, kto jest prawdziwym złoczyńca na Lanz Carpo.

Star Wars: Age of Resistance – Rey #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Rey #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Ramon Rosanas

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Po śmierci Hana Solo, Rey ruszyła na poszukiwanie Luke’a Skywalkera. Ale przed Lukiem była Leia. Oto nigdy wcześniej niewidziana interakcja między Rey a generał Organą.

 25 września

Star Wars: Age of Resistance – Kylo Ren #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Resistance – Kylo Ren #1

Scenariusz: Tom Taylor

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Anakin Skywalker rzuca imponujący cień. Czy Kylo Renowi uda się kiedykolwiek uniknąć porównań do jego niesławnego dziadka? A może odniesie sukces tam, gdzie Darth Vader zawiódł?

Star Wars Jedi: Fallen Order – Dark Temple #2 (z 5)

Scenariusz: Matthew Rosenberg

Rysunki: Paolo Villanelli

Okładka: Marco Chechetto

Oficjalny opis: Po niespodziewanej zasadzce w dżunglach planety Ontotho, młoda padawanka Cere Junda zdana jest tylko na siebie by przeżyć na tej nieprzyjaznej planecie. Ale miejscowi bojownicy o wolność chętnie jej pomogą, pod warunkiem, że stanie do walki po ich stronie.

Target: Vader #3 (z 6)

Okładka komiksu Target: Vader #3 (z 6)

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Stefano Landini

Okładka: Nic Klein

Oficjalny opis: Valance i jego ekipa mająDartha Vadera tam, gdzie go chcieli, otoczonego przez wrogie statki. Ale Vader jest najlepszym pilotem w galaktyce. Z tym że teraz przyjdzie mu się zmierzyć z byłym najlepszym pilotem Imperialnej marynarki wojennej – Beilertem Valancem. A jeśli ten ostatni przeżyje powietrzny pojedynek, czy przeżyje też zdradę na lądzie, skoro rebeliancki agent przyczaił się w jego szeregach?

Jak widać komiksy Star Wars na wrzesień szykują nam kilka perełek, a fanów ucieszyć przede wszystkim powinno to, że w końcu dowiemy się czegoś więcej na temat szkolenia Kylo pod okiem Najwyższego wodza Snoke’a.

Źródło: link.