Na wstępie należy zaznaczyć, że poniżej znajdują się SPOILERY nadchodzących odcinków serialu Star Wars Rebelianci, zatem jeśli nie chcecie sobie psuć niespodzianki, sugerujemy, by w tym miejscu zaprzestać czytania.

Natomiast dla tych, którzy wciąż z nami są, mamy krótkie opisy fabuły trzech nadchodzących odcinków. Oto one:

The Holocrons of Fate (Holokrony Przeznaczenia*)

Ezra i Kanan przejść muszą stawić czoła wielkiemu wyzwaniu i odzyskać starożytny artefakt sithów, by uratować załogę Ducha będącą zakładnikami Maula.

The Antilles Extraction (Ekstrakcja Antillesa)

Działając pod przykrywką kadeta w w elitarnej, imperialnej akademii szkolącej pilotów, Sabine pomoże kilku młodym pilotom, którzy pragną przejść na stronę Rebelii.

Hera’s Heroes (Bohaterowie Hery)

Rebeliancka misja zaopatrzeniowa na Ryloth staje się dla Hery sprawą osobistą, gdy pragnąc odzyskać cenną pamiątkę ze swego rodzinnego domu, wraz z załogą Ducha musi stawić ona czoło siłom imperialnym.

Dostępny jest także krótki klip z odcinka The Holocrons of Fate:

AKTUALIZACJA

Pojawił się jeszcze jeden, bardzo interesujący klip z tego odcinka:

A z ujawnionych zdjęć dowiadujemy się, że w odcinku powróci także Bendu, sprawiając że moje obawy (którym dałem wyraz w recenzji premierowych odcinków 3. sezonu >>), były bezpodstawne.

A to z kolei klip z odcinka Hera’s Heroes, w którym dochodzi do bardzo ciekawego spotkania:

Jak widzicie, jest zatem na co czekać i mam nadzieję, że wątek Thrawna będzie się bardzo ciekawie (choć zapewne niespiesznie) rozwijał.

Amerykańska premiera najnowszego odcinka Rebeliantów już w najbliższą sobotę (1.10), niestety data polskiej premiery 3. sezonu nie jest jeszcze znana.

*Polskie tytuły NIE SĄ oficjalne. To jedynie próby autora zmierzenia się z ich tłumaczeniem, zatem nie przywiązujcie się do nich zbytnio.