Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na styczeń oraz luty, a teraz zdradzamy komiksowe plany na marzec 2019 roku! Komiksy Star Wars na marzac 2019 to kolejne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, sporo Hana Solo, kolejne zeszyty maxi serii Age of Republic oraz początek miniserii Vader: Dark Visions!

6 marca

Star Wars #62

Prześliczna okładka komiksu Star Wars #62

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Andrea Broccardo

Okładka: Gerald Parel

Oficjalny opis: Jak Leia zamierza pognębić Shu-Torun? Będzie potrzebować drużyny gwiAzd… i planu, którego nikt nie będzie w stanie przewidzieć.

Star Wars: Age of Republic Padmé Amidala #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Republic Padmé Amidala #1

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Cory Smith

Okładka: Paolo Rivera

Oficjalny opis: Padmé wyrusza z sekretną misją, by przeciągnąć jeden z neutralnych systemów na stronę Republiki. Pytanie jednak, czy propozycja sojuszu jest szczera, czy jest to kolejna pułapka na senator z Naboo? I czy rezygnacja z pomocy zakonu Jedi okaże się śmiertelną pomyłką?

Vader: Dark Visions #1 (z 5)

Niezwykle intrygująca okładka komiksu Vader: Dark Visions #1

Scenariusz: Dennis Hopeless

Rysunki: Paolo Villanelli

Okładka: Greg Smallwood

Oficjalny opis: Pełnił już wiele funkcji – wojownika sithów, dowódcą, niszczycielem. Dla całego Imperium Darth Vader jest też symbolem strachu oraz tajemniczej siły. Ale są i tacy, którzy Mrocznego Lorda postrzegają inaczej. Są zakątki galaktyki tak mroczne i zdesperowane, że Vader może być tam widziany, jako rycerz w lśniącej zbroi. Pierwszy numer mini serii rzuca światło na jeden z wielu aspektów największego złoczyńcy galaktyki.

13 marca

Star Wars: Age of Republic – General Grievous #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Republic – General Grievous #1

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Luke Ross

Okładka: Paolo Rivera

Oficjalny opis: Podczas swego polowania na jedi Grievous natrafia na potęgę przekraczającą jego wyobrażenia. Jakie tajemnice odkryje on w samym sercu zaginionej świątyni jedi? I czy Grievious zdoła zadać cios samej Mocy.

Han Solo – Imperial Cadet #5 (z 5)

Okładka komiksu Han Solo – Imperial Cadet #5

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: David Nakayama

Oficjalny opis: Han Solo i inni kadeci ryzykują życiem, by ocalić jednego ze swych kolegów, anie wszyscy powrócą z tej misji. A nawet jeśli Han przeżyje, czy czego go Imperialny karce, czy coś gorszego?

20 marca

Solo: A Star Wars Story #6 (z 7)

Okładka komiksu Solo: A Star Wars Story #6

Scenariusz: Robert Thompson

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Enfys Nest ma Hana i jego kompanów na widelcu, ale czy jej zaskakujące wyznanie przekona Hana by zmienił plany wobec skradzionego koaxium? Czy też zdrada jednego z członków jego ekipy ostatecznie przypieczętuje ich los?

Star Wars #63

Okładka komiksu Star Wars #63

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Andrea Broccardo

Okładka: Gerald Parel

Oficjalny opis: Operacja Zemsta trwa. Powraca komandor Kanchar i wciąż ma niezwykłą, cybernetyczną rękę. Czy królowa Trios żałuje tego, co zrobiła? Nawet jeśli nie, to Leia zrobi wszystko, by pożałowała.

27 marca

Doctor Aphra #30

Okładka komiksu Doctor Aphra #30

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Emilio Laiso

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Ucieczka przez obcą metropolię trwa! Aphra ścigana jest przez niezliczonych wrogów, w tym przez złowrogą, imperialną komórkę propagandową. A kiedy jej czas się kończy, najstraszniejszą rzeczą może okazać się fakt, że morderczy psycho droid Triple Zero może być najbliższą rzeczą jaką ma do bratniej duszy.

Vader: Dark Visions #2 (z 5)

Okładka komiksu Vader: Dark Visions #2

Scenariusz: Dennis Hopeless

Rysunki: Brian Level

Okładka: Greg Smallwood

Oficjalny opis: Dowództwo imperialnego niszczyciela jest bardzo pożądaną pozycją. Ale z taj wielką odpowiedzialnością wiążą się też bardzo poważne konsekwencje w przypadku niewykonania swej misji. Jak daleko posunie się jeden z oficerów, by uniknąć gniewu Dartha Vadera.

Tak oto prezentują się komiksy Star Wars na marzec 2019 roku. Szczególnie ciekawie zapowiada się planowana przez Leię zemsta, oraz ciąg dalszy walki Aphry o życie. Nie wspominając już o Mrocznych wizjach Vadera! Mógłby już być marzec!

Źródło: link.