Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na grudzień oraz styczeń, a teraz zdradzamy komiksowe plany na luty 2019 roku! Komiksy Star Wars na luty 2019 to kolejne numery serii Star Wars oraz Doctor Aphra, sporo Hana Solo oraz kolejne zeszyty maxi serii Age of Republic.

6 lutego

Star Wars #61

Okładka komiksu Star Wars #61

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Angel Unzueta

Okładka: Jamal Campbell

Oficjalny opis: Najwspanialsza historia miłosna naszych czasów – mężczyzna i jego statek znowu razem! Czyli Han odzyskuje Sokoła. A ucieczka ucieczką, ale nie mniej ważne jest to, co pozostawiasz za sobą.

Star Wars: Age of Republic – Anakin Skywalker #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Republic – Anakin Skywalker #1

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Luke Ross

Okładka: Paolo Rivera

Oficjalny opis: By zadać bardzo bolesny cios Separatystą zapłacić trzeba bardzo wysoką cenę. Czy Anakin Skywalker obierze mroczniejszą ścieżkę, czy też pozostanie wierny kodeksowi Jedi. Gościnnie wystąpi Obi-Wan Kenobi.

13 lutego

Star Wars: Age of Republic – Count Dooku #1

Okładka komiksu Star Wars: Age of Republic – Count Dooku #1

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Luke Ross

Okładka: Paolo Rivera

Oficjalny opis: Były mistrze Jedi rozpoczyna kładzenie podwalin pod zwycięstwo swego nowego mistrza. Jednakże niespodziewane spotkanie ze swoim dawnym uczniem może pokrzyżować jego plany. Czy rozdarty między swoim starym życiem, a nowym hrabia Dooku zdoła ochronić wszystkie tajemnice sithów? Oraz czy naprawdę włada on ciemną stroną mocy, czy to ona włada nim?

Han Solo – Imperial Cader #4 (z 5)

Okładka komiksu Han Solo – Imperial Cader #4

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: David Nakayama

Oficjalny opis: Żarty się skończyły, a Han Solo i inni kadeci ruszają na wojnę. Czy znajdując się w ogniu walki, Han skorzysta z okazji, by porzucić szeregi Imperium, czy też zaryzykuje swoją wolność i życie, by ratować kadeta pozostawionego za linią wroga?

20 lutego

Solo: A Star Wars Story #5 (z 7)

Okładka komiksu Solo: A Star Wars Story #5

Scenariusz: Robert Thompson

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Hanowi i spółce udał się skok niemożliwy, ale czy Imperium nie powstrzyma ich na tyle długo, że nierafinowane koaxium na pokładzie eksploduje? A może to potwór czający się w otchłani dopilnuje, by nie pokonali trasy na Kessel poniżej 12 parseków.

27 lutego

Doctor Aphra #29

Okładka komiksu Doctor Aphra #29

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Emilio Laiso

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Doktor Aphra kontynuuje swój wyścig z czasem… oraz eksplozją znacznej części swego ciała, a jej jedynym towarzyszem jest krwiożerczy psychodroid – Triple Zero. Muszą stawić czoła plutonom egzekucyjnym, strzelającym harpunami gadom oraz… ruchowi ulicznemu. A do tego nie są świadomi, że każdy ich krok obserwuje największe imperialne zło… Koalicja na rzecz postępu, czyli naprawdę przerażająca, imperialna komórka odpowiedzialna za PR.

Tak oto prezentują się komiksy Star Wars na luty 2018 roku. Szczególnie ciekawie zapowiadają się perypetie Hana w akademii, oraz ciąg dalszy walki Aphry o życie. Pozostaje tylko doczekać do lutego.

Źródło: link.