Portal MakingStarWars.net nie spuszcza z tonu i ma dla nas kolejne plotki castingowe.

John Leguizamo w obsadzie

Redaktor naczelny wspomnianego portalu zastrzega, że do poniższej plotki należy podchodzić ze sporą rezerwą, tym niemniej jego źródła poinformowały go, jakoby John Leguizamo (Epoka lodowcowa, John Wick) był w obsadzie serialu The Mandalorian. Informatorzy nie mieli natomiast informacji na temat tego, jak dużą rolę miałby aktor.

Jest też dalszy ciąg historii Pedro Pascala. Przedstawiciele aktora odnieśli się do plotek łączących go z produkcją i określili je mianem „nieprecyzyjnych”. Nie jest to może bardzo zdecydowane i jednoznaczne dementi, ale występ chilijskiego aktora w roli Mandalorianina stał się dużo bardziej wątpliwy.

Plotki na temat fabuły

MakingStarWars.net dostarczyło także innych, intrygujących informacji. Poza planem w Kalifornii, zdjęcia do serialu mają też ponoć odbywać się w innej lokalizacji, a tam widziano… szturmowców.

Przypomnijmy, że akcja Mandalorianina toczyć się ma kilka lat po Powrocie Jedi, a więc w okresie, kiedy szturmowców widywać się już teoretycznie nie powinno.

Teorii wyjaśniających ich obecność na planie jest przynajmniej kilka.

Szturmowcy mogą być faktycznie niedobitkami imperialnej armii, które zadekowały tak daleko od centrum galaktyki i rodzącej się Nowej Republiki, jak to tylko możliwe. Nie można też wykluczyć tego, że pojawią się oni w scenie jakiejś retrospekcji. Trzecia z teorii zakłada, że informacje MSW są niedokładne, a to, co widziane było na planie, nie było zbrojami szturmowców, a jedynie pancerzem wykorzystującym jej elementy. Tego typu strój nosił, znany z komiksowej serii Poe Dameron, agent Terex.

Która z tych teorii wydaje wam się najbardziej prawdopodobna?

WIĘCEJ O THE MANDALORIAN

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.