Karuzela zwana na ten moment (choć mamy nadzieję, że niebawem dostaniemy choćby tytuł) serial aktorski w uniwersum Gwiezdnych Wojen rozkręca się coraz bardziej. Dzięki portalowi MakingstarWars.net mamy kilka kolejnych, bardzo ciekawych doniesień.

Dave Filoni reżyserem serialu aktorskiego

Pierwsza i najważniejsza informacja jest taka, że współtwórca Wojen Klonów, Rebeliantów i Ruchu Oporu, a przez lata bliski współpracownik George’a Lucasa – Dave Filoni – wyreżyseruje dwa z ośmiu odcinków pierwszego sezonu serialu.

Tak, dobrze przeczytaliście. Odcinków w pierwszym sezonie będzie nie dziesięć, a właśnie osiem. Z informacji portalu MakingStarWars.net wynika, że zmiana podyktowana jest faktem, że historia, którą twórcy chcą opowiedzieć, zajmie właśnie osiem odcinków, a za wszelką cenę uniknąć chcą oni „zapychaczy”.

Legenda na pokładzie?

Dowiedzieliśmy się także, że produkcja funkcjonuje obecnie pod nazwą Project Huckleberry. Informacja ta sama w sobie nie jest może niczym fascynującym, jeśli jednak dodamy do tego fakt, że słynny niemiecki reżyser, scenarzysta i aktor Werner Herzog wspomniał niedawno o pracy nad projektem należącym do wielkiej marki (o której nie powinien mówić absolutnie nic) i mającym pseudonim Huckleberry, robi się znacznie ciekawiej.

Oczywiście może być to przypadek i zbieg okoliczności, ale cóż, jakoś w to wątpimy.

WIĘCEJ O SERIALU AKTORSKIM

A tutaj inne doniesienia na temat serialu aktorskiego:

Źródło: link.