The Mandalorian jest w ostatnich dniach na absolutnym topie, ale nie można zapomnień, że cały czas trwają zdjęcia do Epizodu IX. Tym razem to portal Star Wars News Net ma dla nas ciekawe informacje.

Zdjęcia w Jordanii

O tym, że zdjęcia odbywają się obecnie w Jordanii informowaliśmy już wcześniej, zastanawiając się przy tym, w którą z pustynnych planet może ona przeistoczyć. Odpowiedzi nadal nie postaliśmy, ale informatorzy portalu twierdzą, że jedna ze scen kręconych w Jordanii odbywa się na swego rodzaju targu, czy bazarze.

W okolicy widziano też ponoć Daisy Ridley, a zatem na targowisko zawita Rey. Czyżby w poszukiwaniu zaopatrzenia, a może kolejnych sprzymierzeńców? Jak myślicie?

Wszystkie plany Epizodu IX

Przy okazji dowiedzieliśmy się też gdzie, poza Jordanią i studiem Pinewood, kręcony będzie Epizod IX. Są to co prawda, wciąż tylko plotki, ale informator Star Wars News Net przekonuje, że są one w 100% pewne.

Ekipa filmowa zawitać ma zatem do Irlandii, Włoch oraz USA, a konkretniej Kalifornii. To z kolei rodzi pytanie, na jakie planety trafią bohaterowie filmu. Irlandia, może powtórzyć swoją „rolę”, jako Ahch-To, we Włoszech za czasów Trylogii Prequelii sceny rozgrywające się na Naboo, z kolei Kalifornia była już zarówno Endorem, jak o Tatooiną.

Powrót na znane z wcześniejszych epizodów jest całkiem prawdopodobny, bowiem mówi się, że film J.J. Abramsa ma nawiązywać do wątków ze wszystkich trzech trylogii. Ale czy tak w istocie będzie?  Przekonamy się już za 434 dni.

EPIZOD IX

Przypomnijmy, że wciąż nienazwany Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Na ekranach ponownie zobaczymy Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Lupitę Nyong’o (Maz Kanata), Domhnalla Gleesona (generał Hux), Anthony’ego Danielsa (C-3PO), Joonasa Suotamo (Chewbacca), a także debiutujących w gwiezdnej sadze Keri Russell, Richarda E. Granta, Naomi Ackie oraz Dominica Monaghana. W filmie, do roli Lando powróci też Billy Dee Williams, a niewykorzystane ujęcia ze świętej pamięci Carrie Fisher raz jeszcze ożywią Generał Organę.

WIĘCEJ O EPIZODZIE IX

A tutaj inne doniesienia na temat nadchodzącego filmu:

Źródło: link.