No i doczekaliśmy się! W najnowszym odcinku The Star Wars Show zostały ujawnione nowe maszyny wojenne, z których korzystać będą siły Najwyższego Porządku w Ostatnim Jedi. Zobaczyliśmy między innymi, nową maszynę kroczącą, która budziła wiele emocji.

AT-M6

AT-M6

Teraz wiemy już, że „Gorilla Walker” nazywa się AT-M6, czyli All Terrain Megacaliber Six. Drugi człon nazwy, to oznaczenie potężnego, laserowego działa dużego kalibru, które znajdować się będzie na „grzbiecie” maszyny.

Zgodnie z przewidywaniami, nowa maszyna krocząca jest sporo większa i potężniejsza od pamiętanych z Imperium Kontratakuje AT-AT.

First Order Drednought

Zobaczyliśmy także olbrzymiego, porządkowego Drednota (Thrawn byłby w siódmym niebie 😉 ). Poza wszystkim innym, jest od uzbrojony w dwa, automatyczne działa orbitalne zdolne prowadzić potężne bombardowanie powierzchni planety.

A co Ruch Oporu będzie w stanie przeciwstawić takiej potędze? Pewnie niebawem się przekonamy, a w między czasie zachęcamy was do obejrzenia w całości nowego odcinka The Star Wars Show:

Źródło: link.