Star Wars: Battlefront II ma swoje lepsze i gorsze dni, ale dalej ogrywany jest przez wielu graczy na każdej z dostępnych platform. EA Games stopniowo rozszerza zawartość gry, niektórzy kąśliwie zwracają uwagę, że na to był czas na etapie produkcji, a z dniem dzisiejszym udostępniono kolejne elementy urozmaicające rozgrywkę. Są to nie tylko nowe skórki jednostek, ale mapa z hangarem na Naboo oraz tryb polowania na Ewoki wprowadzony do gry na stałe. Poniżej prezentujemy informację prasową udostępnioną na stronie wydawcy.

Bój o galaktykę w Star Wars Battlefront II trwa

29 sierpnia dwie słynne formacje armii żołnierzy-klonów – 41. Elitarny Legion i 327. Korpus Galaktyczny* – dołączają do boju w Star Wars™ Battlefront™ II.

Oprócz nich także nowe wyglądy dla żołnierzy i mapa hangaru na Naboo, która trafia do trybów potyczki i własny arcade. Ponadto popularny tryb Łowów Ewoków**, który na stale zagości w operacjach, i emotki oraz zwycięskie pozy, które będą odtąd dostępne w zakupie.

Więcej szczegółów poniżej, natomiast pełne omówienie aktualizacji Elitarnego Legionu znajdziecie w najnowszej transmisji dla społeczności.

Przedstawiamy 41. Elitarny Legion i 327. Korpus Galaktyczny

41. Elitarny Legion wsławił się w trakcie leśnych starć o Kashyyyk, udzielając wsparcia Wookieem w obronie ich rodzimej planety. Noszący pancerze o charakterystycznym kamuflażu żołnierze Elitarnego Legionu walczyli także u boku mistrza Yody na plaży Kachirho przeciw separatystycznej armii droidów.

Innym oddziałem, który wsławił się w trakcie rozdzierających galaktykę Wojen Klonów z ruchem Separatystów, i który przybywa do gry wraz z aktualizacją Elitarnego Legionu, jest wyróżniający się żółtymi zdobieniami pancerza 327.Galaktyczny Korpus.

Nowe wyglądy żołnierzy-klonów – dostępne dla walczących po stronie Republiki Galaktycznej żołnierzy szturmowych, ciężkich strzelców i specjalistów – będą możliwe do odblokowania z poziomu karty kolekcji w menu głównym. Pancerze 41.Elitarnego Legionu i 327. Korpusu Galaktycznego będą również dostępne w zestawach zawierających wyglądy dla wszystkich trzech klas żołnierskich. Cena wyglądów zostanie ogłoszona wraz z ukazaniem się aktualizacji.

Pałacowy Hangar na Naboo dostępny od teraz w trybach potyczki i własnego arcade

Fani szybkiej akcji w formule wielo- i jednoosobowej, radujcie się, bowiem mapa pałacowego hangaru na Naboo debiutuje w potyczkach i trybie arcade.

Jeśli grywaliście w tryb bohaterowie i złoczyńcy lub zmagania bohaterów, być może znacie już tę monarszą miejscówkę. Jeśli nie, gwoli przypomnienia: to tu Anakin Skywalker wzbija się w powietrze w myśliwcu N-1 w filmie Mroczno Widmo. Do hangaru przylega ogromne pomieszczenie z generatorami, które nawiązuje do scenografii ze słynnego pojedynku na miecze świetlne z tej samej odsłony sagi.

Pałacowy hangar otrzyma priorytet w rotacji map, więc gracze będą mogli łatwo dołączyć do pojedynku i nacieszyć oczy widokami Naboo.

Łowy Ewoków trafiają do gry na stałe

Od czasu kwietniowej premiery Łowy Ewoków oferowały pełen suspensu tryb asymetrycznej rozgrywki z Ewokami i szturmowcami na gęsto zalesionym księżycu Endora.

Rozgrywka, w ramach której imperialni żołnierze stawiają czoła posługującym się prymitywnymi narzędziami Ewokom, starając się dotrwać do przybycia sił ewakuacyjnych, podbił serca graczy.

Z przyjemnością ogłaszamy, że tryb zagości na stałe w operacjach, dołączając tym samym do trybu konwoju i potyczki.

Jub nub!

Emotki i zwycięskie pozy za kryształy i kredyty! 

Chcecie poszerzyć repertuar emotek albo okrasić zwycięstwo swoją ulubioną cieszynką? To dobrze się składa, bo umożliwiliśmy zakup wszystkich emotek i zwycięskich póz!

Emotki i zwycięskie pozy znaleźć można w karcie kolekcji w menu głównym, po zaznaczeniu poszczególnych bohaterów i żołnierzy. Należy przy tym pamiętać, że elementy te nie wpływają na rozgrywkę i mają na celu nadać postaciom odrobinę indywidualności.

Mamy nadzieję, że aktualizacja Elitarnego Legionu przypadnie graczom do gustu, mamy w zanadrzu na najbliższe miesiące jeszcze sporo niespodzianek!

Ja sam na pewno zajrzę do gry przetestować nową lokalizację na Naboo i Was zachęcam do tego samego. Kto dołączy do walki?

WIĘCEJ BATTLEFRONTA II

Jeśli jesteście aktywnymi graczami, to z pewności zainteresują was i te artykuły:

Źródło: link.