Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na wrzesień  oraz październik 2018 roku, a teraz zdradzamy komiksowe plany na listopad 2018 roku! Komiksy Star Wars na listopad 2018 to kolejne numery serii Darth Vader, Star Wars oraz Doctor Aphra, a także Han Solo w dwóch odsłonach – komiksowej adaptacji filmu i jako imperialny kadet.

7 listopada

Star Wars #56

Okładka komiksu Star Wars #56

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Andrea Broccardo

Okładka: Jamal Campbell

Oficjalny opis: POCZĄTEK UCIECZKI. Po katastrofie, jaką były wydarzenia historii Nadzieja umiera, nasi bohaterowie muszą uciekać. Czy uda im się uniknąć patroli? Nie. Są uwięzieni na odległym świecie. Gdzie zostali porzuceni? Jak zdołają przeżyć?

Han Solo – Imperial Cadet #1 (z 5)

Okładka komiksu Han Solo – Imperial Cadet #1

Scenariusz: Robbie Thompson

Rysunki: Leonard Kirk

Okładka: David Nakayama

Oficjalny opis: Przygód młodego Solo ciąg dalszy! Han Solo uciekł z Korelii zaciągając się do Imperialnej Marynarki Wojennej przyrzekając sobie, że wróci po Qi’rę. Ale jak złodziejaszek przyzwyczajony do chaosu korelianskiej ulicy dostosuje się do wojskowej dyscypliny? Niezbyt dobrze! Jego marzenia o zostaniu pilotem zostają szybko ukrócone, gdy Han przekonuje się, że może mieć problemy, by przeżyć podstawowe szkolenie.

14 listopada

Darth Vader #23

Okładka komiksu Darth Vader #23

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Giuseppe Camuncoli

Okładka: Giuseppe Camuncoli & Elia Bonetti

Oficjalny opis: Mrok ogarnia Mustafar podczas gdy machinacje Lorda Momina zaczynają nabierać kształtu. Ale mieszkańcy planety nie będą przyglądać się bezczynnie takiej profanacji i zaczynają wcielać w życie swój własny plan.

Doctor Aphra #26

Okładka komiksu Doctor Aphra #26

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Emilio Laiso

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Doktor Aphra – Najgorsza wśród równych. W obcym mieście, uciekając przed prawem, a do tego zmuszona do trzymania się blisko swego towarzysza, albo oboje eksplodują. Należałoby współpracować, nieprawdaż? Tylko tylko, że jej towarzyszem jest Triple Zero, sadystyczny psychodroid bardziej zainteresowany śmiercią Aphry, niż współpracą.

21 listopada

Solo: A Star Wars Story #2 (z 5)

Okładka komiksu Solo: A Star Wars Story #2

Scenariusz: Robert Thompson

Rysunki: Will Sliney

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Han Solo i Chebcacca toczą kilka rundek, ale ostatecznie jednoczą siły i dołączają do gangu Becketta. Ale czy ta zbieranina będzie w stanie dokonać skoku ich życia? Szczególnie, jeśli na scenie pojawi się Enfys Nest, by wykraść im skradzione koaxium.

Star Wars #57

Okładka komiksu Star Wars #57

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Angel Unzueta

Okładka: Jamal Campbell

Oficjalny opis: Cóż za koszmar pojawił się na ten dziwnej planecie.Cóż za koszmar! Rąbiący drewno Han Solo bez koszulki.

28 listopada

Darth Vader #24

Okładka komiksu Darth Vader #24

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Giuseppe Camuncoli

Okładka: Giuseppe Camuncoli & Elia Bonetti

Oficjalny opis: Zamek stanie, ale ogromnym, przerażającym kosztem. Ogień opanuje Mustafar i wszyscy spłoną. Ostateczny plan zostaje ujawniony i pełen jest wojny, zdrady i bólu.

Tak oto prezentują się komiksy Star Wars na listopad 2018 roku. Sądne dni dla Aphry, forteca Vadera nabierająca kształtu, Rebelianci w kolejnej opresji, no i młodzieńcze lata Hana Solo? Wszystko to zapowiadają się bardzo interesująco!

Źródło: link.