Na kanale EA Star Wars na YT pojawił klip promujący aktualizację do Battlefronta II, zatytułowaną The Battle on Scarif. Dzięki temu filmikowi w końcu możemy zobaczyć jak prezentuje się planeta Scarif w drugim Battlefroncie. Ale nowa mapa, to nie jedyna nowość.

Nowy tryb

Jest to tryb do gry jednoosobowej. Nazywa się on Instant Action Missions. Polega na atakowaniu i bronieniu sektorów (oczywiście przeciwko botom). A wszystko to ma się odbywać w różnych scenariuszach; na co wskazywałoby słowo Missions w nazwie trybu.

Nowe skiny

Tak, w końcu dostaniemy nowe skiny. Aż 5 z nich to skórki bohaterów, którymi twórcy dawno nas nie uraczyli. Oto niektóre ze skinów:

Age of Rebellion

W końcu tryb supremacji będzie obecny we wszystkich 3 erach z naszego uniwersum. W erze Rebelii obecny będzie na: Scarif, Hoth, II Gwieździe Śmierci, Tatooine oraz Yavin 4.

Oprócz opisanych przeze mnie nowości, zostanie dodana także mapa na Crait do trybu Bohaterowie i złoczyńcy, a także kilka innych drobnych ulepszeń, których opis możecie przeczytać tutaj.

Sama aktualizacja ukaże się już jutro, tj 29 kwietnia 2020 roku. Dobrą wiadomością jest, że pomimo trudności, które wywołała pandemia koronawirusa twórcom gry udało się dopracować najnowszą aktualizację i udostępnić ją graczom jeszcze w kwietniu. Należą się im za to wielkie brawa.

Więcej informacji ze Star Wars: Battlefront II