Nadchodzi kolejna fala figurek z popularnej wśród fanów serii POP od firmy Funko związana z Ostatnim Jedi, który już powoli znika z kin, a zmierza na wydanie płytowe. Wielu pozycji wyczekiwano już od premiery, a nie dziwi wcale kolejna wersja sympatycznego Porga, który okazał się strzałem w dziesiątkę ze strony Lucasfilm i Disney’a. W drugiej fali znajdziemy 6 standardowych figurek POP, olbrzymiego Porga oraz 2 nowe sceny z Gwiezdnych Wojen.

II fala

Kryształowy Vulptex i projekcja mocy Luke’a Skywalkera

Smutny Porg i Opiekunka z Ahch-To

Paige Tico i C’ai Threnalli

25 centymetrowy Porg

Scenki pojedynku pomiędzy Pretorianami a Rey i Kylo

Nie wszystko co Porg się świeci, parafrazując znane powiedzenie i nie podoba mi się ten 25 centymetrowy potwór. O wiele lepsza jest standardowa wersja smutnego Porga, którego kojarzymy z prześwietnej sceny ogniska z Chewbaccą. Pozostałe figurki prezentuję się dobrze, brakuje w nich czegoś wyjątkowego, ale tego nie można odmówić scenkom, która przynajmniej jedna trafi do mojej osobistej kolekcji. Jak wam podobają się nowe POPy?

Ktoś planuje już zakupy? Nasz zaprzyjaźniony sklep Pop Vinyl sprzedający figurki z serii Star Wars  czeka na wasze zgłoszenia, zarówno na ekskluzywne zestawy, jak i na te na podstawowe.

 

Nowości z Funko:

Jeśli kolekcjonujecie figurki z dużymi głowami to na pewno zainteresują was te pozostałe informacje na ich temat! Warto być na bieżąco!

Źródło: link.