Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na grudzień oraz styczeń. Teraz wydawnictwo Marvel ogłosiło plany komiksowe na luty 2018 roku! Fani komiksów i Odległej Galaktyki na pewno nie będą zawiedzeni. Komiksy Star Wars na luty to przede wszystkim kolejne numery głównych serii Darth Vader oraz Star Wars. Oprócz nich wydane zostaną kolejne numery innych serii (Doctor Aphra i Poe Dameron) oraz pierwszy numer komiksowej adaptacji powieści pt. Thrawn.

7 lutego

STAR WARS # 43

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksu Star Wars # 43

Historia: The Ashes of Jedha: Part VI

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Salvador Larroca

Okładka: David Marquez

Oficjalny opis: Historia Prochy Jedhy zmierza ku końcowi. Bitwa między Rebelią a Imperium nad kopalniami Kyberu zmierza do wybuchowego finału. Tymczasem z najbardziej nieoczekiwanego źródła przybywa pomoc.

STAR WARS: THRAWN # 1 (z 6)

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksy Star Wars: Thrawn # 1

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Luke Ross

Okładka: Paul Renaud

Oficjalny opis: Star Wars: Thrawn od Marvela to sześcioczęściowa adaptacja świetnie przyjętej powieści pod tym samym tytułem. Historia pokazuje jak Thrawn stał się żywą legendą w szeregach Imperium. Za scenariusz odpowiada Jody Houser (komiksowa adaptacja Rogue One), natomiast za ilustracje Luke Ross (Star Wars: Darth Maul, komiksowa adaptacja Star Wars: The Force Awakens), seria zawierać będzie także nigdy wcześniej nie ujawnione sceny z udziałem słynnego mistrza strategii.

14 lutego

STAR WARS: DARTH VADER # 11

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksu Star Wars: Darth Vader # 11

Historia: The Dying Light, Part V

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Guiseppe Camuncoli

Okładka: Guiseppe Camuncoli

Oficjalny opis z numeru # 12: Za głowę Vadera wyznaczono ogromną nagrodę. Kto w Imperium odważyłby się rzucać takie wyzwanie Mrocznemu Lordowi?!

STAR WARS: POE DAMERON # 24

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksu Star Wars: Poe Dameron # 24

Historia: Legend Found, Part V

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Angel Unzueta

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: Lor San Tekka został ponownie schwytany! Do tego to od Eskadry Czarnych zależy czy go uratują. Tymczasem Terex ma swoje własne plany, aby w końcu uwolnić się od Najwyższego Porządku.

21 lutego

STAR WARS: DOCTOR APHRA # 17

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksu Star Wars: Doctor Aphra #17

Scenariusz: Simon Spurrier

Rysunki: Emilio Laiso

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Aphra i jej nowa załoga rozpoczynają kolejną misję. Infiltrację tajnego ośrodka treningowego Rebelii. Jeszcze tego nie wiedzą, ale to zadanie może ich przerosnąć. Dodatkowo: Kto jest nowym przywódcą Rebelii?!

28 lutego

STAR WARS: DARTH VADER # 12

 

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA LUTY

Okładka komiksu Star Wars: Darth Vader # 12

Historia: The Dying Light, Part VI

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Guiseppe Camuncoli

Okładka: Guiseppe Camuncoli

Oficjalny opis: Za głowę Vadera wyznaczono ogromną nagrodę. Kto w Imperium odważyłby się rzucać takie wyzwanie Mrocznemu Lordowi?!

Tak oto prezentują się komiksy Star Wars na luty. Księżniczka Leia vs Królowa Trios na planecie Jedha? Początek historii Wielkiego Admirała Thrawna? Darth Vader na tropie aroganckiego wroga? Poe ratujący Lor San Tekkę? Terrex starający się uwolnić od Najwyższego Porządku? Aphra i nowa załoga przeciwko Rebelii? Komiksy Star Wars na luty zapowiadają się świetnie!

A Wy, na które wydarzenie czekacie najbardziej?

 

Źródło: link.