Jeśli z chwilą zobaczenia trailera gry Battlefront 2 z miejsca staliście się fanami Iden Versio oraz wcielającej się w nią aktorki, to mamy dla was świetną wiadomość.

Janina Gavankar za pośrednictwem twittera zdradziła, że będzie ona narratorką w audiobooku książki Inferno Squad. Podobny zabieg znamy z audiobooka powieści Ahsoka, który „czytała” Ashley Eckstein.

Przypomnijmy, że książka autorstwa Christie Golden (Mroczny Uczeń) będzie prequelem do gry. Poznamy w niej między innymi przeszłość Iden Versio, która jak się okazuje, jest mroczniejsza, niż mogło by się wydawać. Światowa premiera książki Inferno Squad zaplanowana jest na 25 lipca 2017. Data premiery polskiej nie jest niestety jeszcze znana.

Janina Gavankar pojawiła się także w najnowszym odcinku The Star Wars Show (do zobaczenia poniżej), w którym mówiła więcej o książce oraz o pracy nad grą.

Czy Wy także nie możecie się już doczekać, by dowiedzieć się więcej o postaci Iden Versio?

A skoro już o tym mowa, to parę dni temu ujawniono także, że aktor Anthony Skordi wcieli się w grze w ojca Iden, Admirała Garricka Versio (na zdjęciu powyżej).