Weekend upłynął pod znakiem Battlefronta 2, a jego kulminacyjnym punktem był zwiastun najnowszej produkcji EA.

Już jutro będziemy mieć dla was jego analizę, a na razie na gorąco wrażenia naszych graczy-redaktorów:

Michał Michałowski

To jest gra której szukałem! W poprzedniej części strasznie brakowało mi możliwości wskoczenia w korpus droida konfederacji, ale teraz chyba nie będzie na co w tej materii narzekać. Czy kupować? Roger roger!

Kacper Tekiela

Mam same pozytywne wrażenia. Gameplay wygląda niesamowicie! Droidy nigdy nie wyglądały tak groźnie. Najbardziej zainteresował mnie fragment z Kashyyk oraz Yavin IV. Jeśli chodzi o fabułę to scena ataku na gwiezdny niszczyciel była świetna!

Aleksander Inglot

Nie widzę niczego, czym jest się jarać, szczerze mówiąc. Lekko usprawniony model walki, wojny klonów. No okej. Ale dlaczego mam się cieszyć czymś, czego obecność powinna być oczywista w grze AAA?

Piotrek Błażejewski

Jedynka była tylko grą wstępną. Battlefront 2 pokaże światu epickość związaną z wirtualnym Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mimo mojego przywiązania do Sagi, cieszę się, że Bradley Dee Baker będzie głosem klonów. W końcu robi to od 9 lat i jest pewną oznaką nowego pokolenia fanów. Chociaż trzymam kciuki za powrót Morrisona jako głos Boby

Mateusz Hendzel

Trailer zapowiada, że gra będzie EPICKA. Skupili się na pokazaniu przede wszystkim prequeli, co wyszło całkiem fajnie. B1, AAT, klony z plecakami odrzutowymi – czego chcieć więcej? Darth Maul w grze! Oprócz tego nie zabrakło takich ikon jak Boba Fett, Sokół Milenium, Yoda, Rey, Kylo… To gra, której nie mogę się już doczekać!

Jak więc widzicie, wrażenia w ogromnej większości są bardzo entuzjastyczne. A czy wasze są podobne?