Mamy świetną wiadomość, dla wszystkich fanów Ahsoki Tano! Wiecie oczywiście, że już 10 października ukaże się powieść E.K. Johnston, której słynna Togrutanka będzie tytułową bohaterką. Ale to nie koniec, bo jeśli wierzyć doniesieniom Jedi Bibliothek, audiobook powieści „Ahsoka” czytany będzie przez samą Ashley Eckstein, czyli głos Ahsoki w serialach Wojny Klonów oraz Star Wars Rebelianci.

ahsoka_novel_cover

Aktorka jest ogromnie lubiana wśród fanów i ogromna większość z nich nie wyobraża sobie innej Ahsoki, więc tym lepiej, że to właśnie jej głos usłyszeć będzie można na audiobooku. Warto też przypomnieć, że za okładkę odpowiada polski artysta Wojtek Fus.

A oto oficjalny opis książki:

Fani od dawna zastanawiali się, co działo się z Ahsoką po opuszczeniu Zakonu Jedi, a zanim pojawiła się jako tajemniczy, rebeliancki informator – Fulcrum w Rebeliantach. A teraz, nareszcie poznamy choć część jej historii. Po swych doświadczeniach z Zakonem Jedi i tragedii, jaką był dla niej Rozkaz 66, Ahsoka nie jest przekonana, czy znów może być częścią czegoś większego. Jednak jej pragnienie walki z niegodziwościami, których dopuszcza się Imperium oraz stawanie w obronie tych, którzy tego potrzebują sprawią, że jej drogi skrzyżują się z Bailem Organą i Sojuszem Rebeliantów.

Za oceanem książka Ahsoka zadebiutuje już 10 października, data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.