Niedawno dziennikarz Daniel Miller ujawnił kilka scen z nadchodzącego trailera The Last Jedi, który jakoby widział na spotkaniu akcjonariuszy Disney’a. Dziś mamy kolejne przecieki (aczkolwiek niepotwierdzone) pochodzące ze Star Wars News Net, które mówią o scenach, pojawiających się w trailerze.

Oczywiście, jeśli poniższe informacje się potwierdzą, okażą się one SPOILERAMI! Dlatego też czujcie się ostrzeżeni.

A teraz do rzeczy…

Źródła portalu mówią o trzech nowych scenach (właściwie to dwóch i pół).

Pierwsze dwie zdają się rozgrywać w bliżej nieokreślonym mieście opisywanym jako „egzotyczne” (bardzo prawdopodobne, że to sceny kręcone w Dubrowniku). Pierwsza z nich, to rzut oka na uroczystą procesję, która może być często już wspominanym pogrzebem Hana Solo. Druga, dziejąca się już wewnątrz, opisywana jest jako uczta, czy też uroczysta kolacja (czyżby stypa?).

W trailerze ma też pojawić się scena, w której widzimy statek pojawiający się nad niebieską planetą. Nie wiemy natomiast, ani co to za planeta (może być to Ahch-To, ale nie musi), ani jaki to statek (przypomina nieco X-winga, ale może być to też zupełnie nowy model).

A o tym, czy powyższy przeciek był prawdziwy dowiemy się najprawdopodobniej 14 kwietnia, na kiedy to zaplanowany jest panel z udziałem Kathleen Kennedy i Riana Johnsona podczas Star Wars Celebration 2017. Już odliczamy dni! 🙂