W dniu dzisiejszym odbyło się doroczne spotkanie akcjonariuszy Disney’a. Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas spotkania Bob Iger zaprezentował klip z nadchodzących Gwiezdnych Wojen, czyli tym razem z Ostatnich Jedi.

Dziennikarz LA Times, Daniel Miller, który był na spotkaniu, za pośrednictwem Twittera zdradził kilka szczegółów. Także uwaga SPOILERY NADCHODZĄ!!!

Najciekawsza wydaje się informacja na temat prawdopodobnie pierwszych słów, które Luke wypowiada do Rey. Według Daniela brzmią one: „Kim jesteś?” Czyżby znaczyło to, że Luke nie ma pojęcia, kim może być Rey? A idąc dalej, czy obala to bardzo popularną wśród fanów teorię, jakoby Rey miała być córką Luke’a?

W klipie pojawił się też Chewie, Generał Organa (w wojskowym stroju) oraz Finn. Widzimy także bardzo różnorodne, wyglądające epicko scenerie – góry, oceany, lasy czy pustynie.

Pojawiło się rónież ujęcie X-winga, który znajdował się wewnątrz gigantycznego statku i pod ostrzałem. Dziennikarz stwierdził, że wyglądał jak ranny ptak.

Nie ma tego, jak widać, wiele (albo Danielowi Millerowi nie pozwolono ujawnić nic więcej), ale i tak dostaliśmy kilka ciekawych informacji.

Czy myślicie, że pierwsze słowa Luke’a faktycznie mogą brzmieć tak, jak napisaliśmy powyżej? Dajcie znać w komentarzach.