DLC Rogue One: Scarif, X-wing VR mission oraz Star Wars Battlefront Ultimate Edition, to prezenty, które dla grczy Battlefronta przygotowała firma EA.

Nie tak dawno pisaliśmy o nadchodzącym, darmowym dodatku do gry Star Wars Battlefront, który pozwoli nam spełnić marzenia i zasiąść za sterami X-winga sprawiając, że jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko Odległej Galaktyki. Jednak X-wing VR mission nie będzie jedynym prezentem, jaki dla graczy przygotował wydawca Battlefronta, firma EA.

Z okazji tego, że niebawem świętować będziemy także pierwszą rocznice wydania gry, EA przygotowało wyjątkowe jej wydanie (pudełkowe) pod nazwą Star Wars Battlefront Ultimate Edition (dostępne już w listopadzie), na które składać się będą: gra Star Wars Battlefront, Przepustka Sezonowa (Season Pass) wraz z czterema DLC. Da to graczom w sumie ponad 30 map, 14 bohaterów oraz 14 trybów gry. Poza tym  wersja ta zawiera jeszcze dodatki z deluxe edition – ekskluzywne dla niej 2 emotki: Porażenie jonowe i Zwycięstwo, a także za darmo z natychmiastowym dostępem:
Blaster DL-44, Karta torpedy jonowej, Karta detonatora jonowego. Warto też wspomnieć, że Ultimate Edition będzie także wersją bardzo opłacalną cenowo.

Dodatkowo w dniach 18-20 listopada każdy z graczy będę mógł darmowo przetestować dodatki Outer Rim, Bespin oraz Death Star, a także wziąć udział w specjalnym evencie, podczas którego zdobywane punkty mnożone będą przez 4!

Wszystko to prowadzić będzie natomiast do tego, na co gracze czekają najbardziej, a mianowicie premiery czwartego dodatku – DLC Rogue One: Scarif, który nawiązuje oczywiście do nadchodzącego filmu i przeniesie graczy na tropikalną (i prezentującą się przepięknie w trailerach) planetę Scarif.

Na którą z nowości czekacie najbardziej?