Dawno już nie było nowej galerii, więc postanowiłem to zmienić, a pomaga mi w tym amerykański rysownik Kevin Bolk. Na szare, ponure, jesienne dni, jakich znów niestety doświadczamy, jego zabawne, pełne kreskówkowej pogody ducha prace nadawać się będą jak ulał.

Jego prace związane z Gwiezdnymi Wojnami występują głównie w formie krótkich, komiksowych pasków, jednak w żaden sposób nie umniejsza to talentu Kevina, czy jego poczucia humoru, które myślę, że przypaść może Wam do gustu.

Zresztą przekonajcie się sami:

star_wars_funnies__ackbar_by_kevinbolk star_wars_funnies__boba_fett_by_kevinbolk star_wars_funnies__c_3po_by_kevinbolk star_wars_funnies__chewbacca_by_kevinbolk star_wars_funnies__darth_vader_by_kevinbolk-1 star_wars_funnies__darth_vader_by_kevinbolk star_wars_funnies__jabba_by_kevinbolk star_wars_funnies__lando_by_kevinbolk star_wars_funnies__leia_by_kevinbolk star_wars_funnies__luke_by_kevinbolk star_wars_funnies__obi_wan_by_kevinbolk star_wars_funnies__palpatine_by Kevin Bolk star_wars_funnies__r2d2_by Kevin Bolk star_wars_funnies__tarkin_by Kevin Bolk star_wars_funnies__wicket_by Kevin Bolk star_wars_funnies__yoda_by Kevin Bolk

Jeśli Wam się podobało, z pewnością spodobają się Wam i inne galerie >>