Po finałowym odcinku 1. sezonu Ahsoki, sporo pytań pozostało bez odpowiedzi, jednak najbardziej być może frapującym było: kiedy i czy w ogóle będzie 2. sezon? Kolejne doniesienia zdają się nie pozostawiać wątpliwości w tym temacie!

Drugi sezon Ahsoki dostaje zielone światło

Dla nikogo nie będzie chyba zaskoczeniem, że doniesienia te mówią o tym, że 2. sezon Ahsoki dostał zielone światło. Wobec dużej popularności serialu i tego, że znalazł on uznanie w oczach wielu fanów, a także pamiętając, że finał pozostawił praktycznie wszystkie najważniejsze wątki otwartymi, wielu fanów (w tym także my) zakładaliśmy, że po prostu nie może być inaczej.

Fakt, że 2. sezon nie doczekał się jeszcze oficjalnego potwierdzenia ma być jakoby (kolejnym) pokłosiem wciąż trwającego w Hollywoood strajku scenarzystów i aktorów. Tym niemniej wydaje się, że do jego zakończenia jest bliżej, niż dalej, a to z kolei może zaowocować nowymi oficjalnymi doniesieniami w kwestii Ahsoki.

Zakładając więc, że faktycznie 2. sezon Ahsoki jest na horyzoncie (aczkolwiek na ten moment to wciąż jeszcze tylko niepotwierdzone przecieki), to co albo kogo chcielibyście w nim zobaczyć?

Więcej o serialu

Oto inne doniesienia na temat 1. i ewentualnego 2. sezonu Ahsoki:

Źródło: link.