Electronic Arts Polska przedstawia kolejnych polskich aktorów, którzy użyczyli swoich głosów do polskiej lokalizacji gry Star Wars™ Battlefront™ II. Do Mirosława Zbrojewicza, Anny Dereszowskiej i Piotra Adamczyka dołączyli: Aleksandra Szwed, Michał Żebrowski i Antoni Pawlicki.

Ola Szwed wcieli się w komandor Iden Versio, którą pokierujemy w trybie fabularnym, a w rolę członków jej oddziału wcielili się: Michał Żerbowski – jako Gideon Hask, oraz Antoni Pawlicki – jako Del Meeko. Jak wczuwali się w swoje role i co najbardziej ich urzekło w naszym ukochanym uniwersum Gwiezdnych Wojen? Dowiecie się z poniższych materiałów wideo.

Aleksandra Szwed przy pracy nad rolą Iden Versio.

Michał Żebrowski jako agent Gideon Hask.

Antoni Pawlicki jako Del Meeko.

W Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową, ekscytującą opowieść rozgrywającą się na przestrzeni 30 lat po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać umiejętności swojego żołnierza w ramach 4 dostępnych klas (szturmowiec, ciężki żołnierz, specjalista i oficer).

Zobacz jak poprzedni ujawnieni aktorzy polskiej lokalizacji Battelfront 2 wypadli w swoich rolach.

Anna Dereszowska jako Księżniczka Leia.

Piotr Adamczyk jako Bossk.

Mirosław Zbrojewicz jako Darth Vader.

A wy co sądzicie o polskiej lokalizacji gry Star Wars Battlefront 2?

 

Źródło: odnośnik.