Do premiery Ahsoki pozostał już tylko nieco ponad tydzień i z tek okazji niemal każdego dnia bombardowani jesteśmy nowymi materiałami promocyjnymi.

Zza kulis Ahsoki

Tym razem jest to obszerny materiał zza kulis, który po raz kolejny przybliża nam postać tytułowej bohaterki, a także genezę jej powstania.

Nowy spot

Wcześniej pojawił się też nowy spot, który skupia się na postaci Anakina Skywalkera i być może zdradza też, w jakiej formie pojawi się on w serialu.

Trzeba przyznać, że robi się coraz ciekawiej!

AHSOKA

Przypomnijmy, że serial Ahsoka pojawi się na platformie Disney+, a pierwsze dwa odcinki zadebiutują już 23 sierpnia. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Lars Mikkelsen (Thrawn), Ivanna Sakhno (Shin Hati), Ray Stevenson (Baylan Skoll), a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera.

A jeśli przypadkiem postać Ahsoki nie jest Wam doskonale znana, zapraszamy na nasz kanał na YT, gdzie szczegółowo omawiamy całą historię bohaterki, ale też przybliżamy historię Ezry Bridgera.

WIĘCEJ O SERIALU

A oto inne doniesienia na temat serialu:

Źródło: link.