Dzięki Entertainment Weekly zobaczyliśmy sporo nowych zdjęć z serialu, a że premiera coraz bliżej, pojawił się też nowy spot oraz ciekawe przecieki.

Nowe zdjęcia z Ahsoki

Oto wspomniane zdjęcia

I jak podoba Wam się loth-kot? 😉 I oczywiście inne zdjęcia?

Spoty telewizyjne

A oto dwa spoty telewizyjne, które pojawiły się w ostatnim czasie (a kolejne są tyko kwestią czasu):

Now or Never

Masters and Apprentices

Czas trwania pierwszych dwóch odcinków

Ale to nie koniec, pojawiły się bowiem przecieki (na ten moment niepotwierdzone) na temat długości dwóch pierwszych odcinków. Razem trwać mają one ponoć 1 godzinę, 36 minut i 36 sekund. Biorąc pod uwagę, że są w to zapewne wliczone czołówki i napisy końcowe, możemy się spodziewać, że właściwe odcinki trwać będą średnio około 40 minut.

AHSOKA

Przypomnijmy, że serial Ahsoka pojawi się na platformie Disney+, a pierwsze dwa odcinki zadebiutują już 23 sierpnia. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Rosario Dawson, a towarzyszyć będą jej Eman Esfandi (Ezra Bridger), Natasha Liu Bordizzo (Sabine), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Lars Mikkelsen (Thrawn), Ivanna Sakhno (Shin Hati), Ray Stevenson (Baylan Skoll), a także Haydena Christensena w roli Anakina Skywakera.

A jeśli przypadkiem postać Ahsoki nie jest Wam doskonale znana, zapraszamy na nasz kanał na YT, gdzie szczegółowo omawiamy całą historię bohaterki.

WIĘCEJ O SERIALU

A oto inne doniesienia na temat serialu:

Źródło: link.