Sporo w ostatnich tygodniach mówiło się o filmowym projekcie Damona Lindelofa, ale nowym doniesieniom końca nie widać.

Yahya Abdul-Mateen II z główną rolą

Już wcześniej mówiło się, że w filmie będą dwie wiodące postaci, męska i żeńska, a wcielać się w nich mają aktorzy o innym niż biały kolorze skóry. Niedawno podczas podcastu The Hot Mic, Jeff Sneider który jest jego współprowadzącym, a który był źródłem wielu doniesień na temat projektu Damona Linefofa zasugerował, że głównej roli męskiej obsadzony został Yahya Abdul-Mateen II.

Aktor ten wydaje się być jedną ze wschodzących gwiazd Hollywood. Szerokiej publiczności najbardziej znany jest z roli Czarnego Manty w filmie Aquaman (powróci też w sequelu), ale pojawił się też jako Morfeusz w Matrix: Zmartwychwstania czy serialu Watchmen. Z kolei niebawem zobaczymy go też w tytułowej roli w serialu Marvela – Wonder Man.

Czy wobec oraz liczniejszych doniesień na temat filmu Damona Lindelofa możemy mieć nadzieję, że projekt ten faktycznie dojdzie od skutku? Odpowiedź na to pytanie może paść podczas Star Wars Celebration Europe 2023, jeśli bowiem wokół faktycznie dzieje się tak dużo, jak zdają się sugerować doniesienia, nie jest wykluczonym, że podczas imprezy zostanie od oficjalnie zapowiedziany.

Źródło: link.