Występ Dartha Vadera w Obi-Wanie Kenobim wciąż świeży jest w naszej pamięci, a tymczasem okazuje się, że Mrocznego Lorda Sithów zobaczymy także w innym serialu.

Darth Vader w Ahsoce

A przynajmniej takie rewelacje ma dla nas portal MakingStarWars. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż rzadko się on w podobnych kwestiach myli, Vader faktycznie znów może powrócić.

Portal opiera się tutaj na sprawdzonych ponoć doniesieniach, jakby w serialu powrócić miał Tom O’Connell, czyli kaskader, który był w zbroi Vadera podczas scen walk. Co więcej, tworzona jest dla niego podobno nowa zbroja, która ma nieco różnić się od tej, której używał on przy okazji Obi-Wana Kenobiego. Zmiany oczywiście nie będą znaczące, ale mogą one świadczyć o tym, że w Ahsoce zobaczymy Vadera z zupełnie innego okresu jego historii. Jedna z teorii mówi, że w nadchodzącym serialu zobaczymy aktorską wersję pojedynku Ahsoki z Vaderem, który widzieliśmy już w Rebeliantach.

Wydaje się to jedyne sensowne rozwiązanie, gdyż biorąc pod uwagę, jak zakończyła się ich walka i jak Ahsoka zdołała ujść z niej z życiem, nie miała ona już możliwości spotkać się ze swoim dawnym mistrzem.

Oczywiście nie można wykluczyć, że Vader pojawi się w scenach retrospekcji, w których Ahsoki zabraknie.

Tak czy inaczej, warto pamiętać, że oficjalnie potwierdzony został udział w produkcji Haydena Christensena, choć do tej pory mówiło się, że pojawi się on raczej w roli Anakina. Teraz nie można jednak wykluczyć, że znów przywdzieje on czarny hełm (który znów może zostać zniszczony, wszak Ahsoka dokonała tego w ich pojedynku).

Więcej o serialu

Jeśli szukacie więcej informacji o Ahsoce, koniecznie zajrzyjcie tutaj:

Źródło: link.