Co prawda, przecieków na temat daty pojawienia się zwiastuna Hana Solo mamy za sobą kilka, a każdy kolejny miał być pewniejszy od poprzedniego, ale wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że tym razem informacje w końcu okażą się prawdziwe!

Super Bowl

Jak donosi portal MakingStarWars.net, pierwszy teaser filmu zadebiutować ma podczas niedzielnego Super Bowl, czyli finału rozgrywek futbolu amerykańskiego ligi NFL. Dla wielu Amerykanów jest to najważniejsze wydarzenie roku, a w ostatnich latach mecz ten stał się fenomenem niemalże globalnym. Nie może nas zatem dziwić fakt, że ceny spotów reklamowych podczas Super Bowl osiągają zawrotne ceny. Ale tym samym wydaje się to idealny czas, by zaprezentować światu długo wyczekiwany zwiastun, a przynajmniej jego skróconą wersję. Jeśli bowiem wierzyć źródłom wspomnianego portalu, pełny teaser zaprezentowany zostanie dzień później, podczas…

Good Morning America

Ten popularny program telewizji śniadaniowej już nie raz prezentował materiały związane z Gwiezdnymi Wojnami jako pierwszy. Premierę pełnego teasera Hana Solo podczas GMA zdaje się potwierdzać poniższy tweet:

#RonHowardDonosi

Z kolei reżyser Ron Howard zamieścił na swoim Twitterze następujący wpis:

Nawiązanie do Super Bowl może oczywiście nie mieć swego drugiego dna, ale na tym etapie chyba nikt w to nie wierzy. Dlatego też wydaje się, że możemy już zacząć odliczać godziny do pojawienia się zwiastuna!

Film Han Solo w reżyserii Rona Howarda zadebiutuje w kinach 25 maja. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton oraz Joonas Suotamo (Chewbacca).

WIĘCEJ O "HANIE SOLO"

Jeśli interesujecie się filmem o przygodach młodego Hana Solo, to zapraszamy do innych artykułów, które dotyczą tej produkcji:

Źródło: link.