KIlka miesięcy temu pisaliśmy o doniesieniach na temat nowej gry mobilnej, na którą pracuje firma Zynga. Wczoraj doniesienia te zostały potwierdzone i nabrały realnego kształtu.

STAR WARS: HUNTERS

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o walkach na galaktycznej arenie, czy ogłuszającym ryku widzę, Star Wars: Hunters będzie czymś dla Was. Podstawowym trybem gry będzie multiplayer, w ramach którego dochodzić będzie do drużynowych starć, w których zobaczymy szeroki wachlarz charakterystycznych postaci.

Star Wars: Hunters rozgrywać będzie się po upadku Imperium Galaktycznego, a gracze wcielać będą się mogli w Łowców nagród, bohaterów Rebelii, czy Imperialnych szturmowców. W krótkiej zapowiedzi gry widzimy też tajemniczą postać uzbrojoną w miecz świetlny o czerwonym ostrzu, czy wojownika Wookieech.

Studio Zynga obiecuje emocjonującą i bardzo dynamiczną rozgrywkę oraz oszałamiającą grafikę, a nam pozostaje mieć nadzieję, że nie są to czcze przechwałki.

Gra pojawi się jeszcze w tym roku (aczkolwiek dokładna data premiery nie jest jeszcze znana) i będzie dostępna bezpłatnie na Nintendo Switch (członkostwo w Nintendo Switch Online nie będzie konieczne), a także urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Źródło: link.