Do tej pory można było na ten temat jedynie gdybać, ale teraz wiemy to już na pewno – będzie kolejna odsłona hitowej gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Kontynuacja gry Jedi: Upadły Zakon w drodze

Podczas niedawnego spotkania akcjonariuszy, CEO Electronic Arts, Andrew Wilson, ogłosił, że wyjątkowo udana gra Star Wars Jedi: Fallen Order nie tylko doczeka się sequela, ale stanowić będzie początek całkiem nowej franczyzy, czyli czegoś, co w przypadku Battlefronta niezbyt się udało.

Na tym etapie nie wiemy jeszcze, co w tym przypadku oznacza franczyza, czy możemy spodziewać się przynajmniej kilku kontynuacji samej gdy, czy też i innych mediów poświęconych Calowi i spółce (do tej pory mieliśmy raczej kiepską, komiksową mini serię). Ale co by to nie było, ucieszy to zapewne zarówno graczy, jak i niekoniecznie grających fanów, wszak przygody Cala Kestisa, także czysto fabularnie, okazały się bardzo interesujące.

Darmowa aktualizacja

Jeśli przypadkiem ominęła was do tej pory ta informacja, to przypominamy, że 4 maja gra Jedi: Upadły Zakon otrzymała darmową aktualizację, a wraz z nią wiele nowości (głównie kosmetyka, ale nie tylko).

Oto jej zapowiedź:

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: UPADŁY ZAKON

O oto inne ciekawe artykuły dotyczące gry:

Źródło: link.