Anakin Skywalker pojawi się w grze Star Wars: Battlefront II już w przyszłym miesiącu. Z pewnością fani czekają z wypiekami na twarzy by móc pograć tą jakże ikoniczną postacią. Ucieszy ich pewnie fakt, że jednemu z użytkowników Reddita o pseudonimie „u/TGKDR” udało się „wykopać” tzn. znaleźć w plikach gry wszystkie dane dotyczące tego właśnie bohatera.

Anakin Skywalker w Battlefront II

Opis Bohatera:
ANAKIN SKYWALKER – Anakin Skywalker został rycerzem Jedi podczas Wojen Klonów. W tajemnicy zaręczony z Padmé Amidalą był ojcem Lei Organa i Luke’a Skywalkera.

Podstawowe ataki:
– MIECZ ŚWIETLNY ANAKINA SKYWALKER’A  – Drugi miecz świetlny Anakina, który został stworzony po
bitwie o Geonosis, gdzie jego poprzedni został zniszczony.
– Kopnięcie. (Zamiast bloku, który mogą uskuteczniać inni bohaterowie)

Umiejętności:
– ZEMSTA – Podstawowa umiejętność Anakina Skywalkera. ZEMSTA ładuje się wtedy, gdy przyjacielskie postacie blisko niego otrzymują obrażenia tak jak i on sam.
– PRZYCIĄGNIĘCIE – może być bezproblemowo łączone z umiejętnościami obszarowymi innych postaci.
– HEROICZNE UDERZENIE – może być użyte w powietrzu, które poskutkuje
niszczycielskim odepchnięciem podczas lądowania.

*OD AUTORA POSTA NA REDDICIE: To wszystko co potrafiłem znaleźć na temat umiejętności, teksty opisujące je nie przedstawiają sposobu ich działania, więc podejrzewam że nie zostaną użyte w grze. To wciąż coś. […]

Emotki:
– UBAW
– DYPLOMACJA
– OBI-WAN
– MĄDRY JEDI

Zwycięskie pozy (prawdopodobne):
– JESTEM GOTOWY!
– POPROWADZĘ WAS!
– NAPRZÓD!
– PRZYGOTOWANIE

Skiny:
– JEDI KNIGHT (Rycerz Jedi) – Anakin ubrany w ciemniejsze szaty niż jego przyjaciel Obi-Wan. Kojarzone głównie ze starszyzną, jednakże gdy Padawan zostaje Jedi, posiada on możliwość wyboru swoich ubrań.
– JEDI ROBES (Szaty Jedi) – W czasie trwania Wojen Klonów na wielu planetach, szaty Jedi były niezbędne by chronić się przed warunkami pogodowymi takimi jak np. burze piaskowe.

„Potęga, nieograniczona moc!”

Wychodzi na to, że Anakin może okazać się najpotężniejszą postacią w grze! Zapewne będzie tak potężny, że nie uniknie ciemnej strony, mam na myśli osłabienia (tak zwanego nerfa).

Tak jak autor napisał w swym oryginale, to wszystko może się jeszcze zmienić i pewnie tak się stanie, lecz to, co dostaliśmy, niezwykle rozbudza wyobraźnię. Ja osobiście nie mogę doczekać się dnia premiery Anakina w grze. A Wy? Równie niecierpliwie czekacie na jego przybycie?

Dodatek!

Oprócz powyższych informacji, z kodów udało się również wydobyć informacje na temat przyszłych skinów hrabiego Dooku!

Skiny Dooku:
– SITH LORD (Lord Sithów) – Jako hrabia jego ojczystej planety Serenno, były członek zakonu Jedi, czy jako potężny lord Sithów znany jako Darth Tyranus, Dooku nosił elegancki strój przystający jego wzniosłemu statusowi.
– DARK RITUAL (Mroczny Rytuał) – Sprzymierzony z Darth Sidiousem, hrabia Dooku użył starożytnego rytuału Sithów, by przeistoczyć moc ciemnej strony w atak na jego byłego mistrza, Yodę.
– EXQUISITE PYJAMAS (Doskonała Piżama) – Doskonały komplet piżamowy zdobyty od jednego z najlepszych krawców Zeltronu, gdyż tytuł i postura hrabiego Dooku wymagają tylko najlepszych jakościowo ubrań.

WIĘCEJ BATTLEFRONTA II

Jeśli jesteście aktywnymi graczami, to z pewności zainteresują was i te artykuły:

Źródło: link.