Od momentu pojawienia się pierwszego trailera Skywalker. Odrodzenie wzbudzał wiele emocji, i w zasadzie wzbudza po dziś dzień. A jedną z rzeczy, która przykuła uwagę wszystkich fanów Star Wars była Mroczna Rey. Chociaż alternatywną wersję głównej protagonistki trylogii sequeli widzimy w epizodzie IX tylko przez chwilę, to trzeba stwierdzić, że był to naprawdę ciekawy moment. Mroczna Rey przedstawiona była w tej… wizji, jako prawdziwy Sith, z bardzo charakterystycznym mieczem świetlnym.

Więcej Mrocznej Rey

Artysta Adam Brockbank podzielił się niektórymi grafikami koncepcyjnymi filmu na swoim koncie na Instagramie. Trzeba przyznać, że grafiki są przerażające.

Na pierwszej grafice widzimy Rey w czarnym płaszczu z narzuconym na głowę kapturem. Uwagę przykuwają jej zmarszczki oraz… żółte oczy. Z pewnością widać na tej grafice podobieństwo do jej dziadka, Mrocznego Lorda Sithów – Dartha Sidiousa.

https://www.instagram.com/p/B_KX9ColrKd/?utm_source=ig_embed

Rey na drugiej grafice wkłada na głowę (bądź z niej zdejmuje) hełm Kylo Rena.

https://www.instagram.com/p/B_XDnqLlYr-/

Grafika nr 3 i Rey w czerwonym stroju, lecz nie z charakterystycznym, czerwonym mieczem, który widzieliśmy w Skywalker. Odrodzenie, tylko z mieczem Skywalkerów u pasa.

https://www.instagram.com/p/B_eyHQaD8Jk/

I jak wam się podobają kolejny koncepty z Mroczną Rey? Według mnie – biorąc pod uwagę jaką bohaterką była Rey w całej trylogii sequeli – są one przerażające i naprawdę mroczne.

Więcej grafik koncepcyjnych

Źródło: link.