W dniu wczorajszym Daily Mail opublikował sporą porcję powietrznych zdjęć planu Epizodu 8, który wciąż zlokalizowany jest w podlondyńskim Pinewood Studios.

Zdjęcia te mogę coś, komuś zdradzić (choć osobiście nie mam pojęcia, co by to mogło być), zatem jeśli nie chcecie wiedzieć o Epizodzie 8 absolutnie nic, uznajcie poniższy materiał za

S    P    O    I    L    E    R

A dla tych którzy nie są tak wrażliwi, oto kilka zdjęć Sokoła powstającego na planie, który najprawdopodobniej okaże się planetą Ahch-To. Dla przypomnienia dodam, że jest to planeta, na które Rey odnalazła Luke’a.

 

 

 

 

Drugi plan powstaje na szczycie wzgórza, u podnóża którego zaparkowany jest słynna Kupa Złomu. Oczywiście nie oznacza to, że i on odpowiadać będzie planecie Ahch-To. Patrząc na budowlę, która mi osobiście przywodzi na myśl amfiteatr, jest to raczej mało prawdopodobne.

 

 

Ostatni z planów, na który Daily MAil udało się rzucić okiem (lub na który skierować drona) jest jeszcze niedokończony, aczkolwiek ogólny, obły zarys powstających budynków świadczyć może, że jest to ta sama planeta, co przedstawiony wcześniej „amfiteatr”.

Jak podobają Wam się te zdjęcia?