Już niedługo 4 maja, czyli nieoficjalny Dzień Gwiezdnych Wojen. Nasze tegoroczne ,,święto” będzie wyjątkowe. Tego dnia zobaczymy tak długo wyczekiwany wielki finał Wojen Klonów, a także na platformę Disney+ zawita Skywalker. Odrodzenie. A to oznacza, że na tej platformie będą obecne już wszystkie filmy z naszej kochanej sagi.

Z tej okazji na oficjalnym kanale Star Wars na YT pojawił się z tej okazji zwiastun wszystkich produkcji. Możecie obejrzeć go poniżej:

To jednak nie wszystko. 4 maja na Disney+ pojawią się również niepublikowane dotąd grafiki koncepcyjne ze wszystkich filmów i seriali uniwersum. StarWars.com podaje:

Disney+ nie tylko ujawni nową treść, ale uhonoruje również stronę artystyczną Star Wars dzięki tygodniowemu wydarzeniu promującemu grafiki koncepcyjne. Podobnie jak w galerii pamiątkowej, grafika każdego filmu i serialu zostanie zaktualizowana 4 maja, aby zaprezentować oryginalne rysunki koncepcyjne. Od Nowej Nadziei po Mandalorianina, w zaktualizowanych okładkach znajdą się prace znanych artystów, takich jak legendarny Ralph McQuarrie oraz zdobywca Oscara, autor i scenograf Doug Chiang

Więcej na temat Skywalker. Odrodzenie

A tutaj więcej informacji na temat filmu:

Źródło: link.