Dość niespodziewanie pojawiła się zapowiedź, która powinna bardzo ucieszyć wszystkich fanów gwiezdnowojennych animacji.

2. sezon Galaxy of Adventures

Otóż rewelacyjny (serio, jeśli wcześniej nie oglądaliście, koniecznie powinniście to nadrobić) mikro serial Galaxy of Adventures (Galaktyka przygód) powraca dziś (13.03) z drugim sezonem, a kolejne odcinki pojawiać będą się co tydzień. Oto zapowiedź nowego sezonu:

Sporo o nowym sezonie  dowiedzieliśmy się też z wywiadu, którego Yahoo udzielił James Waugh, wiceprezydent Lucasfilm Story Group.

Zdradza on, że w przeciwieństwie do sezonu pierwszego, w drugim zobaczymy sporo historii nieznanych z filmów.Jako przykład podaje tutaj wspólną przygodę Rey, Poego, Finna i BB-8, w której wykraść muszą Najwyższemu Porządkowi dysk z danymi. Twórcy obiecują, że także fani Rose Tico mają na co czekać, bowiem w nowych odcinkach będzie ona częstym gościem. Widzimy więc, że 2. sezon Galaxy of Adventures w znacznie większym stopniu skupiać będzie się na trylogii sequeli. Aczkolwiek James Waugh nie wyklucza, że w przyszłości pojawią się także odcinki inspirowane serialem The Mandalorian, w których zobaczyć będzie można Yodzika vel Baby Yodę.

Pierwszy odcinek 2. sezonu

Przy okazji artykułu na Yahoo pojawił się także pierwsze odcinek nowego sezonu:

Star Wars Galaxy of Adventures Season 2 Episode 1 from r/StarWarsLeaks

Poprzednie odcinki

Jeśli chcecie przypomnieć sobie dotychczasowe epizody (lub jeszcze  ich nie widzieliście i pragniecie nadrobić zaległości), znajdziecie je tutaj:

Źródło: link.