W dniu dzisiejszym zadebiutowała w sieci nowa seria odcinków Galaxy of Adventures. Fani spoza Stanów Zjednoczonych mają niemałe powody do radości, albowiem wszystkie odcinki można już bez problemów oglądać na YouTubie.

Jeszcze więcej przygód

Jeśli miałbym dokonać ciężkiego wyboru i wskazać epizod, który robi największe wrażenie, byłby to zapewne ten, w którym Luke Skywalker staje twarzą w twarz z Imperatorem. Pokazane w ramach retrospekcji wydarzenia z ery Wojen Klonów same w sobie budzą ekscytację, natomiast doskonała animacja perfekcyjnie podkreśla przebiegłość oraz okrutną naturę Palpatine’a.

Cieszy również, iż w tej mini serii pojawiła się w końcu postać, której zdecydowanie zabrakło w pierwszej fali – księżniczka Leia we własnej sobie. Twórcy świetnie podkreślili jej odwagę oraz stanowczość, na które przy konfrontacjach z Vaderem byli w stanie zdobyć się jedynie nieliczni mieszkańcy Galaktyki.

Pozostałe odcinki możecie zobaczyć poniżej:

Edukacja to podstawa!

Przy okazji Lucasfilm udostępniło również dwa krótkie filmiki edukacyjne dla najmłodszych. Można dowiedzieć się z nich wszystkiego co najważniejsze o legendarnej „kupie złomu” Hana Solo, a także o inspirujących dokonaniach Księżniczki Lei.

Jeszcze więcej historii z Galaktyki Przygód

Źródło: link.